Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-10
Ferdig
Enzo Hauschild Damiani
Life BJJ
Seier på submission - 00:11
Kobie James Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-8
Ferdig
Amaris Villanueva
Seier på submission - 00:27
Evelina Nilsson De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
Ferdig
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Seier på Walkover
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-6
Ferdig
Noah Brownlie
Epicbjj Canberra
Kobe Harb Team Perosh MMA Seier på submission - 00:19
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-13
Ferdig
Martin Dudley
Team Perosh MMA
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
6-10
Ferdig
Mason Price
Team Perosh MMA
Levi Knight Team Perosh MMA Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee II (8yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-9
Ferdig
Aryan Aggarwal
Seier på submission - 01:01
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-10
Ferdig
Tegan Cross
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:50
Hamish Strauss
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-7
Ferdig
Izac Andjal
Team Perosh MMA
Seier med poeng - 04:00
Omar Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30,20 kg
(Saturday)
4-12
Ferdig
Matilda Iivonen
SJJA Team
Seier på submission - 00:12
Tia Jamieson-Pate Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
Ferdig
Harper O'Brien
Seier på Walkover
Evie Nugent De Been 100% Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-13
Ferdig
Savanna Andjal
Team Perosh MMA
Aaliyah Knight Team Perosh MMA Seier med poeng - 03:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-15
Ferdig
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:34
Tāne Pycroft Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-11
Ferdig
Hallie Liddell
Eloise Snell Team Perosh MMA Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-9
Ferdig
Leonardo Argote
Chave De Ouro
Seier med poeng - 03:00
Bailey Dunn Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
1-11
Ferdig
Fouad Kahla
High Rollers
Seier på submission - 00:51
Enzo Hauschild Damiani Life BJJ
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-14
Ferdig
Tyler Ferguson
High Rollers
Seier med poeng - 04:00
Nate Riley SJJA Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-8
Ferdig
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Seier på submission - 03:06
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
1-14
Ferdig
Dante Barbanera
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:14
Jack O'Neill Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
2-15
Ferdig
Noah Vella
SJJA Team
Seier med poeng - 03:00
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-16
Ferdig
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:41
Jet Paterson Life BJJ
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Saturday)
6-8
Ferdig
Odin McGregor
Grappling Bros / GFTeam
Seier med poeng - 00:16
Malakai Knight Team Perosh MMA
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -45.3 kg
(Saturday)
3-9
Ferdig
Helyn Field
Team Perosh MMA
Amaris Villanueva Seier på submission - 00:13
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen I (13yrs) / -36,2 kg
(Saturday)
5-11
Ferdig
Jonah Dub
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 00:13
Eli Kemp Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Saturday)
4-15
Ferdig
Gage Churchill
Team Perosh MMA
Seier på submission - 01:10
Shane Passmore Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Grey - Yellow / Teen II (14yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-19
Ferdig
Marshall Evans
De Been 100% Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:37
Alex Flis Epicbjj Canberra
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
3-12
Ferdig
Ava Jamieson-Pate
Team Perosh MMA
Hallie Liddell Seier på submission - 00:48
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Saturday)
5-9
Ferdig
Omar Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier med poeng - 04:00
Nate De Paoli Team Perosh MMA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / Above 60,5 kg
(Saturday)
2-11
Ferdig
James O'Connor
Redback BJJ Academy
Seier på submission - 01:06
Enzo Severac Epicbjj Canberra
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Saturday)
1-17
Ferdig
Tāne Pycroft
Team Perosh MMA
Seier på submission - 01:08
Jet Paterson Life BJJ
Girls Gi / Grey Yellow / Junior I (10yrs) / -33,20 kg
(Saturday)
4-13
Ferdig
Olivia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 01:41
Harper O'Brien
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
3-14
Ferdig
Flynn Galea
SJJA Team
Zane Martin Life BJJ Seier med poeng - 05:00