Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-29
已完成
James Harris
Team Perosh MMA
Max Murphy ADFA Martial Arts Club Won by points - 05:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
6-26
已完成
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 02:27
Micah Lam Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-34
已完成
Paul Zucchetto
Will Machado - Comp Team
Caleb Moran Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Won by Submission - 02:52
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-36
已完成
Dan Geering
ADFA Martial Arts Club
Joshua Walker Team Perosh MMA Won by Submission - 01:08
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-24
已完成
Sean Creagh
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Edwin Van Kampen ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-37
已完成
Mark Brett
Team Perosh MMA
Damien Andrews KR BJJ Won by Submission - 02:08
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
2-35
已完成
Jason Van Deas
Dark Carnival
Mark Watling Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-31
已完成
Owen Boyd
Team Perosh MMA
Joel Maniscalco Team Norton BJJ Won by Submission - 01:42
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
6-29
已完成
Rodrigo Silva
Won by points - 05:00
Arnaldo Cardozo GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-34
已完成
Sandra Cheung
Shibusa
Won by points - 05:00
Brooke James De Been 100% Jiu Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66,0 kg (Light)
(Saturday)
3-21
已完成
Zane Martin
Life BJJ
Won by Submission - 02:01
Terry Papalexion Gracie Barra Central Coast
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-35
已完成
Domenic Costanzo
CBR MMA
Won by points - 05:00
Pavle Davidovic De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-25
已完成
Alexandre Gorka
Life BJJ
Won by Submission - 02:25
Nicholas Coghlan ROOTS BJJ
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
2-30
已完成
Jasmin McGovern
SJJA Team
Won by points - 04:00
Amity Yeoman Redback BJJ Academy
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-27
已完成
Dylan Nagle
ROOTS BJJ
Won by points - 05:00
Ray Stone Team Norton BJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-38
已完成
Jordan Tikitau
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Won by points - 05:00
Benjamin Maule Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-26
已完成
Darcy Sullivan
Epicbjj Canberra
Dyar Jalal Gracie Barra Carlton Won by points - 05:00
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
4-38
已完成
Fouzia Russell-boumzar
Clube de Lutas
Won by points - 06:00
Judy Kim Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-30
已完成
Mohamed El Massri
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Lachlan Gerrie Will Machado - Comp Team Won by points - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
2-33
已完成
Mel Pietsch
ROOTS BJJ
Won by points - 05:00
Jessica Mooney Will Machado - Comp Team
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-27
已完成
Conner Strangman
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:24
Connor Berrell Team Perosh MMA
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-30
已完成
Craig Harmer
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Ben Turnbull ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-39
已完成
Kyle Grant
Chave De Ouro
Mitchell Gavel Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-28
已完成
Sean Creagh
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Alexandre Gorka Life BJJ
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-36
已完成
Paul Zucchetto
Will Machado - Comp Team
Pavle Davidovic De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-31
已完成
Liam Walker
Team Perosh MMA
Daniel Vardon Redback BJJ Academy Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
2-36
已完成
Tasman Stacey
Dark Carnival
Won by points - 05:00
Canon Hanly CBR MMA
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-40
已完成
Jimmy Southwell
Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 05:00
Kolinio Tamata Jiu Jitsu Kingdom
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
4-39
已完成
Millie Knaff
Team Perosh MMA
Amy Gilligan Gracie Barra Shellharbour Won by Submission - 00:26
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-28
已完成
Jonathan Elite Field
Team Perosh MMA
Won by points - 05:00
Jason Rezo
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-42
已完成
George Root
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:06
Justin Wheeler Chave De Ouro
Male Gi / White / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
2-37
已完成
Mark Watling
Team Perosh MMA
Rob Marchbank Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra Won by Submission - 00:58