Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / White / Adult / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
5-17
已完成
Tawhia Tamehana
Dark Carnival
Won by points - 05:00
Candice Du Tremolet Gracie Barra Bondi
Girls Gi / Grey Yellow / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
2-23
已完成
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Isabel Iivonen SJJA Team Won by Submission - 00:53
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -48.3 kg
(Saturday)
1-27
已完成
Jaymz Godde
Will Machado - Comp Team
Eemil Iivonen SJJA Team Won by Submission - 03:15
Girls Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / -56,5 kg
(Saturday)
2-26
已完成
India Risby
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 01:45
Nicole Domigan FiveStar Gracie Jiu Jitsu - Combat Base AU
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
3-25
已完成
Dylan Nagle
ROOTS BJJ
Jonathan Elite Field Team Perosh MMA Won by Submission - 02:02
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
6-23
已完成
Eric Fridlis
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 01:01
Ethan Price Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Saturday)
1-30
已完成
Mattias Rivera Jonsson
Epicbjj Canberra
Hayden Pickering Team Perosh MMA Won by Submission - 00:44
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
2-28
已完成
Alaeigha Smith
Team Perosh MMA
Amity Yeoman Redback BJJ Academy Won by points - 04:00
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-29
已完成
Joel Maniscalco
Team Norton BJJ
Won by Submission - 02:35
Stephen Taylor WOLFLIFE ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-20
已完成
Mitchell Knight
Team Perosh MMA
Darcy Sullivan Epicbjj Canberra Won by points - 05:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66,0 kg (Light)
(Saturday)
3-20
已完成
Zane Martin
Life BJJ
Won by Submission - 03:00
Braydan Godde Will Machado - Comp Team
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
6-24
已完成
Micah Lam
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Keenan Maarbani GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
2-31
已完成
Amanda Keast
Dark Carnival
Won by points - 05:00
Mel Pietsch ROOTS BJJ
Female Gi / White / Adult / -69 kg (Middle)
(Saturday)
3-24
已完成
Megan Quah
Team Perosh MMA
Storm Scales Gracie Barra Carlton Won by Submission - 00:31
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-32
已完成
Paul Zucchetto
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 03:37
Robert Jones Team Perosh MMA
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-32
已完成
Brooke James
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 05:00
Tanja Ljiljak Grappling Bros / GFTeam
Girls Gi / Grey Yellow / Junior II (11yrs) / -39,3 kg
(Saturday)
6-21
已完成
Eden Bilby
Gracie Barra Bondi
Alicia Phair-Tello Gracie Barra Bondi Won by Submission - 01:55
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -66,0 kg (Light)
(Saturday)
已完成
Braydan Godde
Will Machado - Comp Team
Won by Walkover
Unknown User Redback BJJ Academy
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-21
已完成
Dyar Jalal
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 04:45
Robert Rodriguez Redback BJJ Academy
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / Above 69,0 kg
(Saturday)
6-27
已完成
Chay Richards
Team Perosh MMA
Jake Young SOUL FIGHTERS NEWCASTLE Won by Submission - 00:33
Male Gi / White / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
4-30
已完成
Todd Thurlow
WOLFLIFE ACADEMY
Won by Submission - 02:09
Stephen Taylor WOLFLIFE ACADEMY
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
Girls Gi / Yellow Orange Green / Teen II (14yrs) / -60,5 kg
(Saturday)
2-29
已完成
Darcie Johns
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 04:00
Alaeigha Smith Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Saturday)
6-25
已完成
Ethan Price
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Keenan Maarbani GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-35
已完成
Matthew Kay
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 01:07
Andrew Thrasy WOLFLIFE ACADEMY
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-22
已完成
Conner Strangman
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:33
Matthew Newman ROOTS BJJ
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
4-33
已完成
Domenic Costanzo
CBR MMA
Won by Submission - 02:13
Simon Absolom Team Norton BJJ
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-23
已完成
Nick Weight
De Been 100% Jiu Jitsu
Connor Berrell Team Perosh MMA Won by points - 05:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-33
已完成
Naomi Pocock
Will Machado - Comp Team
Tanja Ljiljak Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 03:26
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -69,0 kg (Light)
(Saturday)
3-18
已完成
Zane Martin
Life BJJ
Won by Submission - 02:01
Terry Papalexion Gracie Barra Central Coast
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
2-32
已完成
Kate Herlihy
ROOTS BJJ
Won by points - 05:00
Jessica Mooney Will Machado - Comp Team
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -76,0 kg (Medium heavy)
(Saturday)