Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Josh Tierney
Alliance BJJ Australia
Josh O'Neill Gracie Barra Sydney Pobeda bez borbe
Male Absolute Gi / Purple / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
8 -56
Završeno
NATHAN ELDRED
LEGACY
Michael Walloscheck Pobedio Završnicom - 03:33
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -61
Završeno
Robert Flett
LEGACY
Pobedio Završnicom - 03:41
Jason Abedin Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-58
Završeno
Dyar Jalal
Gracie Barra Carlton
Pobedio Završnicom - 04:15
Lee Boyd SBG Australia
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Brett Pickett-Missingham
Gracie Barra Sydney
Pobeda bez borbe
Luke Sacilotto GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-58
Završeno
Faisal Barnawi
ORIGEM JIU-JITSU
Pobeda po poenima - 05:00
Joshua Zheng Gracie Humaita Artarmon
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -61
Završeno
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:36
Anthony Goffin Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -59
Završeno
Gilles Harel
Gracie Barra Bondi
Pobeda po poenima - 05:00
Richard Beale Gracie Barra Bondi
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -62
Završeno
Christopher Sidoni
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 00:57
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -58
Završeno
Josh Bradbury
Alliance BJJ Australia
Zac Diefenbach Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Završeno
Michael Roberts
GUIGO jiu jitsu Oceania
Harry Goldberg Alliance BJJ Australia Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -57
Završeno
Jason Smith
ROOTS BJJ
Pobedio Završnicom - 01:06
Mitch Harrison Integrated Combat Centre
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-64
Završeno
Joshua Hall
Gracie Humaita Artarmon
Pobedio Završnicom - 04:00
Olaolu Yahaya Chave De Ouro
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
1-55
Završeno
Aaron Siow
SBG Australia
Harrison Howard Clube de Lutas Pobedio Završnicom - 00:51
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-61
Završeno
Elias Elias
Integrated Combat Centre
Pobeda po poenima - 05:00
Adrian Tan ROOTS BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -55
Završeno
Brad Sharman
Life BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Cheyne Quayle Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-60
Završeno
Parry Emerson
SJJA Team
Phillip (Pil Yong) Kang MYBJJ TEAM Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Završeno
Alex Lay
Live Well Martial Arts
David Malacrida ROOTS BJJ Pobedio Završnicom - 01:44
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -62
Završeno
Tye Collier
Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Pobeda po poenima - 06:00
Martyn Rush Training Grounds
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -57
Završeno
Joshua Zheng
Gracie Humaita Artarmon
DJ Taumoepeau De Been 100% Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:40
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -63
Završeno
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 01:28
Christopher Sidoni Team Perosh MMA
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Završeno
Qin Lin
Integrated Combat Centre
Pobeda bez borbe
Tessa Bourne GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-65
Završeno
Tobi Fox
Alliance BJJ Australia
Pobeda po poenima - 05:00
Naish Bowness Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-58
Završeno
Jodie Lee
Gracie Humaita Artarmon
Qin Lin Integrated Combat Centre Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-62
Završeno
Jaroz Felipe
Gracie Parramatta
Pobeda po poenima - 05:00
Quang Nguyen ROOTS BJJ
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Melita Wilson
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Shantala Bemrose Pobeda bez borbe
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -58
Završeno
Harry Goldberg
Alliance BJJ Australia
Josh King ROOTS BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Josh O'Neill
Gracie Barra Sydney
Pobeda bez borbe
Barry Foord GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-61
Završeno
Benson Lam
SJJA Team
Pobeda po poenima - 05:00
Nikita Rybak Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
5 -66
Završeno
Dan Kennedy
Gracie Barra Sydney
Pobedio Odlukom - 05:00
Graham Hyland SJJA Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-60
Završeno
David Malacrida
ROOTS BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
John Swilks Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-64
Završeno
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Pobedio Završnicom - 04:20
Silvio Soares Junior GUIGO jiu jitsu Oceania