Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Закінчено
Josh Tierney
Alliance BJJ Australia
Josh O'Neill Gracie Barra Sydney Won by Walkover
Male Absolute Gi / Purple / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
8 -56
Закінчено
NATHAN ELDRED
LEGACY
Michael Walloscheck Won by Submission - 03:33
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -61
Закінчено
Robert Flett
LEGACY
Won by Submission - 03:41
Jason Abedin Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-58
Закінчено
Dyar Jalal
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 04:15
Lee Boyd SBG Australia
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Закінчено
Brett Pickett-Missingham
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Luke Sacilotto GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-58
Закінчено
Faisal Barnawi
ORIGEM JIU-JITSU
Won by points - 05:00
Joshua Zheng Gracie Humaita Artarmon
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -61
Закінчено
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:36
Anthony Goffin Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -59
Закінчено
Gilles Harel
Gracie Barra Bondi
Won by points - 05:00
Richard Beale Gracie Barra Bondi
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -62
Закінчено
Christopher Sidoni
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:57
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -58
Закінчено
Josh Bradbury
Alliance BJJ Australia
Zac Diefenbach Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Закінчено
Michael Roberts
GUIGO jiu jitsu Oceania
Harry Goldberg Alliance BJJ Australia Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -57
Закінчено
Jason Smith
ROOTS BJJ
Won by Submission - 01:06
Mitch Harrison Integrated Combat Centre
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-64
Закінчено
Joshua Hall
Gracie Humaita Artarmon
Won by Submission - 04:00
Olaolu Yahaya Chave De Ouro
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
1-55
Закінчено
Aaron Siow
SBG Australia
Harrison Howard Clube de Lutas Won by Submission - 00:51
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-61
Закінчено
Elias Elias
Integrated Combat Centre
Won by points - 05:00
Adrian Tan ROOTS BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -55
Закінчено
Brad Sharman
Life BJJ
Won by points - 05:00
Cheyne Quayle Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-60
Закінчено
Parry Emerson
SJJA Team
Phillip (Pil Yong) Kang MYBJJ TEAM Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Закінчено
Alex Lay
Live Well Martial Arts
David Malacrida ROOTS BJJ Won by Submission - 01:44
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -62
Закінчено
Tye Collier
Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Won by points - 06:00
Martyn Rush Training Grounds
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -57
Закінчено
Joshua Zheng
Gracie Humaita Artarmon
DJ Taumoepeau De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 02:40
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -63
Закінчено
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:28
Christopher Sidoni Team Perosh MMA
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Закінчено
Qin Lin
Integrated Combat Centre
Won by Walkover
Tessa Bourne GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-65
Закінчено
Tobi Fox
Alliance BJJ Australia
Won by points - 05:00
Naish Bowness Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-58
Закінчено
Jodie Lee
Gracie Humaita Artarmon
Qin Lin Integrated Combat Centre Won by points - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-62
Закінчено
Jaroz Felipe
Gracie Parramatta
Won by points - 05:00
Quang Nguyen ROOTS BJJ
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Закінчено
Melita Wilson
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Shantala Bemrose Won by Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -58
Закінчено
Harry Goldberg
Alliance BJJ Australia
Josh King ROOTS BJJ Won by points - 05:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Закінчено
Josh O'Neill
Gracie Barra Sydney
Won by Walkover
Barry Foord GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-61
Закінчено
Benson Lam
SJJA Team
Won by points - 05:00
Nikita Rybak Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
5 -66
Закінчено
Dan Kennedy
Gracie Barra Sydney
Won by Decision - 05:00
Graham Hyland SJJA Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-60
Закінчено
David Malacrida
ROOTS BJJ
Won by points - 05:00
John Swilks Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-64
Закінчено
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Won by Submission - 04:20
Silvio Soares Junior GUIGO jiu jitsu Oceania