Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Josh Tierney
Alliance BJJ Australia
Josh O'Neill Gracie Barra Sydney Seier på Walkover
Male Absolute Gi / Purple / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
8 -56
Ferdig
NATHAN ELDRED
LEGACY
Michael Walloscheck Seier på submission - 03:33
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -61
Ferdig
Robert Flett
LEGACY
Seier på submission - 03:41
Jason Abedin Team Perosh MMA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-58
Ferdig
Dyar Jalal
Gracie Barra Carlton
Seier på submission - 04:15
Lee Boyd SBG Australia
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Brett Pickett-Missingham
Gracie Barra Sydney
Seier på Walkover
Luke Sacilotto GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
2-58
Ferdig
Faisal Barnawi
ORIGEM JIU-JITSU
Seier med poeng - 05:00
Joshua Zheng Gracie Humaita Artarmon
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -61
Ferdig
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:36
Anthony Goffin Alliance BJJ Australia
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
5 -59
Ferdig
Gilles Harel
Gracie Barra Bondi
Seier med poeng - 05:00
Richard Beale Gracie Barra Bondi
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -62
Ferdig
Christopher Sidoni
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:57
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -58
Ferdig
Josh Bradbury
Alliance BJJ Australia
Zac Diefenbach Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
Ferdig
Michael Roberts
GUIGO jiu jitsu Oceania
Harry Goldberg Alliance BJJ Australia Seier på Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -57
Ferdig
Jason Smith
ROOTS BJJ
Seier på submission - 01:06
Mitch Harrison Integrated Combat Centre
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-64
Ferdig
Joshua Hall
Gracie Humaita Artarmon
Seier på submission - 04:00
Olaolu Yahaya Chave De Ouro
Male Gi / White / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
1-55
Ferdig
Aaron Siow
SBG Australia
Harrison Howard Clube de Lutas Seier på submission - 00:51
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-61
Ferdig
Elias Elias
Integrated Combat Centre
Seier med poeng - 05:00
Adrian Tan ROOTS BJJ
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -55
Ferdig
Brad Sharman
Life BJJ
Seier med poeng - 05:00
Cheyne Quayle Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-60
Ferdig
Parry Emerson
SJJA Team
Phillip (Pil Yong) Kang MYBJJ TEAM Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Ferdig
Alex Lay
Live Well Martial Arts
David Malacrida ROOTS BJJ Seier på submission - 01:44
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -62
Ferdig
Tye Collier
Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Seier med poeng - 06:00
Martyn Rush Training Grounds
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -57
Ferdig
Joshua Zheng
Gracie Humaita Artarmon
DJ Taumoepeau De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 02:40
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -63
Ferdig
Patryk Kelly
Team Perosh MMA
Seier på submission - 01:28
Christopher Sidoni Team Perosh MMA
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
Ferdig
Qin Lin
Integrated Combat Centre
Seier på Walkover
Tessa Bourne GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-65
Ferdig
Tobi Fox
Alliance BJJ Australia
Seier med poeng - 05:00
Naish Bowness Southern Cross Jiu-Jitsu Academy
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-58
Ferdig
Jodie Lee
Gracie Humaita Artarmon
Qin Lin Integrated Combat Centre Seier med poeng - 05:00
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
3-62
Ferdig
Jaroz Felipe
Gracie Parramatta
Seier med poeng - 05:00
Quang Nguyen ROOTS BJJ
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Melita Wilson
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Shantala Bemrose Seier på Walkover
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
7 -58
Ferdig
Harry Goldberg
Alliance BJJ Australia
Josh King ROOTS BJJ Seier med poeng - 05:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Josh O'Neill
Gracie Barra Sydney
Seier på Walkover
Barry Foord GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
2-61
Ferdig
Benson Lam
SJJA Team
Seier med poeng - 05:00
Nikita Rybak Will Machado - Comp Team
Male Absolute Gi / Purple / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
5 -66
Ferdig
Dan Kennedy
Gracie Barra Sydney
Seier ved dommeravgjørelse - 05:00
Graham Hyland SJJA Team
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-60
Ferdig
David Malacrida
ROOTS BJJ
Seier med poeng - 05:00
John Swilks Gracie Barra Sydney
Male Absolute Gi / Purple / Adult / Open Weight
(Sunday)
3-64
Ferdig
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 04:20
Silvio Soares Junior GUIGO jiu jitsu Oceania