Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
6 -3
Završeno
Xavier Sales
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Ivan Voronoff Melbourne Jiu -Jitsu Academy Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-7
Završeno
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Pobedio Završnicom - 03:05
Nathan Smith Grappling Bros / GFTeam
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-6
Završeno
Dan Cran
DOMINANCE MMA
Pobedio Završnicom - 01:20
Albert Yang Carlson Gracie Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-10
Završeno
Lester Gabo
Fortitude Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 03:43
Luke Croker De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
7 -4
Završeno
Dongmin Kang
GILE RIBEIRO AUSTRALIA
Dyar Jalal Gracie Barra Carlton Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-7
Završeno
Taylor Douglas
Will Machado - Comp Team
Peter Ivory Gracie Barra Hoppers Crossing Pobeda po poenima - 05:00
Female Gi / Blue / Master 2 (36+) / -74 kg (Medium heavy)
(Saturday)
9-11
Završeno
Millie Knaff
Team Perosh MMA
Hannah Browne DOMINANCE MMA Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -64 kg (Light feather)
(Saturday)
5 -9
Završeno
Anderson Carvalho
Australia ASBJJ
Nam Tran Australian Elite Team Pobedio Završnicom - 03:01
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-8
Završeno
Richard Ma
Absolute MMA
Li Wang Marcelino Freitas BJJ Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-9
Završeno
James Mijoc
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 02:20
Renato Leite Pacheco Jiu Jitsu
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -7
Završeno
Yianni Stavreas
Gracie Barra Carlton
Louis Simoneau MAROCCOLO ACADEMY Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
2-7
Završeno
Ben Bush
MAROCCOLO ACADEMY
Pobeda po poenima - 04:23
Cameron Smith Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-8
Završeno
Thomaz Hernandes
Galeb Brothers BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Shaun Craddock De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
6 -7
Završeno
KRISTOFFER NINI
Australian Elite Team
Felippe Martins Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Pobeda po poenima - 06:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
10
Završeno
Steve Warton
SJJA Team
Pobeda po poenima - 05:00
Salvatore Avolino DOMINANCE MMA
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
3-12
Završeno
Vikki Mistriotis
DOMINANCE MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Kerrie Marshall Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-9
Završeno
Marshall Hines
Carlson Gracie Team
Pobedio Završnicom - 04:04
Keith Lilburne Gracie Barra Hoppers Crossing
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
7 -8
Završeno
Ryan Farrell
Bayside BJJ
Pobeda po poenima - 02:25
Paul Meyer Gracie Elite Australia
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-10
Završeno
David Saunders
Bayside BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Rey Straaten Jean Jacques Machado Jiu Jitsu Melbourne
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
11
Završeno
Eddy Lie
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:34
Volkan Kocmar Australian Submission Academy
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
5 -7
Završeno
Jeff Keyt
Gracie Elite Australia
Pobedio Odlukom - 05:00
Davide Di Gennaro Australian Elite Team
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
3-9
Završeno
Robert Ballard
Gracie Barra Tweed Heads
Pobedio Završnicom - 03:04
Tung Dinh DOMINANCE MMA
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-9
Završeno
George Dersarkisian
DOMINANCE MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Stuart Karner Marcelino Freitas BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Saturday)
10-10
Završeno
Wade Fehre
DC AUSTRALIA
Julius Gastar Cia Paulista Australia Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
7 -10
Završeno
Gerry Fabbro
Australian Elite Team
Ralph Massie Absolute MMA Pobeda po poenima - 01:12
Male Gi / Blue / Master 3 (41+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-11
Završeno
James Mijoc
Team Perosh MMA
Pobedio Završnicom - 03:14
Andrew Murphy Limitless MMA
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Saturday)
3-13
Završeno
Lisa Mililli
Australian Elite Team
Pobeda po poenima - 05:00
Vikki Mistriotis DOMINANCE MMA
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -70 kg (Feather)
(Saturday)
9
Završeno
Del Slight
Immersion MMA
Pobeda po poenima - 05:00
Timothy Torres Australian Elite Team
Female Gi / Blue / Master 1 (30+) / +79,3 kg (Super heavy)
(Saturday)
5 -10
Završeno
Talei Quaedvlieg
Galeb Brothers BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Amanda Hartley Cia Paulista Australia
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
1-11
Završeno
Peter Ivory
Gracie Barra Hoppers Crossing
Pobedio Završnicom - 01:38
Thomaz Hernandes Galeb Brothers BJJ
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Saturday)
9-9
Završeno
Wara Hanita-Paki
Nakama BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Jonathan Jaramillo Clube de Lutas
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
7 -11
Završeno
Ammar Topalovic
Gracie Barra Carlton
Pobeda po poenima - 05:00
Andrew Wu Melbourne Jiu -Jitsu Academy