Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-20
Färdig
Sarah Sanderson
Grappling Bros / GFTeam
Vann på poäng - 03:00
Amine Anmak Sydney Wrestling Academy
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Sunday)
7-23
Färdig
Indianna Zemanek
SJJA Team
Penelope Safari Gracie Barra Carlton Vann på poäng - 03:00
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -27 kg
(Sunday)
2-27
Färdig
Zara Zikria
SJJA Team
Matilda Haywood Ground Control BJJ Academy Vann på Submission - 03:26
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
1-25
Färdig
Cha2x H
Complete Mixed Martial Arts
Vann på Submission - 00:16
Ebony Hawkett The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Girls Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
4-25
Färdig
Olivia Da Silva
LEGACY
Blake Gripton Grappling Bros / GFTeam Vann på Submission - 02:07
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27 kg
(Sunday)
8-22
Färdig
Alexandra Tran
Australian Elite Team
Vann på poäng - 03:00
Haajar Mooti Sydney Wrestling Academy
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
3-20
Färdig
Ashton Chu
Gracie Barra Carlton
Vann på poäng - 03:00
Henry Mcdonald Gracie Barra Charlestown
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
1-23
Färdig
Winter D'Orazio
Sydney Wrestling Academy
Vann på Submission - 01:31
Aaliyah Knight Team Perosh MMA
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
6-23
Färdig
Leonardo Fuentes
WOLFLIFE ACADEMY
Vann på Submission - 00:43
Joshua Bell SJJA Team
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
2-28
Färdig
Chloe Wall
Grappling Bros / GFTeam
Vann på Submission - 00:10
Akira Atizado Gracie Botany
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27 kg
(Sunday)
7-22
Färdig
Ksenija Panic
Complete Mixed Martial Arts
Vann på domslut - 03:00
Bianca Galati SJJA Team
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
5-17
Färdig
Finn Johnson
LEGACY
Kerem Kamil Australian Elite Team Vann på Submission - 00:41
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
Färdig
Emeriss Alkan
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Addison Zemanek SJJA Team Vann på Walkover
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
6-20
Färdig
Olivia Gilhooly
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 01:46
Alisa Gundogan SJJA Team
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -48.3 kg
(Sunday)
2-26
Färdig
Millie Williams
Gracie Barra Charlestown
Maria Ignacio Gracie Barra Castle Hill Vann på Submission - 01:05
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
5-21
Färdig
Jessica Ai
SJJA Team
Vann på Submission - 01:15
Gracie Smith Gracie Barra Hawkesbury
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
1-29
Färdig
Arabella Georgeson
Pacheco Jiu Jitsu
Jessica Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 01:10
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
4-22
Färdig
Addison Zemanek
SJJA Team
Milana Panic Complete Mixed Martial Arts Vann på Submission
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
8-23
Färdig
Oscar Skylas
Team Perosh MMA
Lucca Gill Gracie Barra Bondi Vann på poäng - 04:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -24 kg
(Sunday)
7-24
Färdig
Billie Keegan
Gracie Barra Hawkesbury
Vann på Submission - 00:24
Angelina Mino Gracie Barra West Ryde
Girls Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
4-26
Färdig
Koa Pike
Grappling Bros / GFTeam
Vann på Submission - 01:45
Olivia Da Silva LEGACY
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
3-22
Färdig
Mika Liu
SJJA Team
Vann på Submission - 03:13
Aria Rondo XXX Fight Academy
Girls Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
2-30
Färdig
Chloe Wall
Grappling Bros / GFTeam
Vann på Submission - 00:22
Akira Atizado Gracie Botany
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / Above 60.5 kg
(Sunday)
1-26
Färdig
Bella Lindsay
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Eva Scott Gracie Miranda Vann på Submission - 03:22
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
6-24
Färdig
Nixon West
SJJA Team
Vann på poäng - 04:00
Joshua Bell SJJA Team
Girls Gi / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
8-21
Färdig
Jaelyn Gao
SJJA Team
Aubrey Lubrin Sydney Wrestling Academy Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / White / Junior I (10yrs) / Above 48.3 kg
(Sunday)
7-26
Färdig
Austin Thorn
Gracie Botany
Vann på poäng - 04:00
Deyron Dela Cruz SJJA Team
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
2-32
Färdig
Aria Luck
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Madison Aslin Portal Brazilian Jiu Jitsu Vann på Submission - 00:31
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
5-22
Färdig
Alexis Borquez
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Eva Heritage Grappling Bros / GFTeam Vann på poäng - 03:00
Boys Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
3-21
Färdig
Alessandro Imamura
TA | BYRON BAY
Vann på poäng - 03:00
Ashton Chu Gracie Barra Carlton
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
1-24
Färdig
Marina Lima
Pacheco Jiu Jitsu
Vann på Submission - 00:36
Winter D'Orazio Sydney Wrestling Academy
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-24
Färdig
Freya Mackay
GARAGE JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:14
Goldie Williams Gracie Barra Charlestown