Tiderna är dynamiska och ändras i realtid. Uppdatera din webbläsare för den senaste informationen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
5-29
Färdig
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Vann på poäng - 04:00
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
1-31
Färdig
Jessica Aslin
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Vann på Submission - 01:23
Allegra Bronzi-Smith AJA - Alavanca Jiujitsu Academy
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-29
Färdig
Arielle Foster
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 00:44
Amelia Park GARAGE JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-29
Färdig
Borys Butrym
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:40
Vince Di Munno SJJA Team
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
7-31
Färdig
Cooper Tancin
DOMINANCE MMA
Kai Andrew Freeman Gracie Barra Bondi Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-32
Färdig
Barnaby Hackney
Gracie Barra Charlestown
Jack Cornell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Vann på Submission - 00:31
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-34
Färdig
Eric Fridlis
Gracie Barra Sydney
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Vann på Submission - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
5-30
Färdig
Yusuf Bekai
Australian Elite Team
Vann på Submission - 01:14
Luca Beserra AJA - Alavanca Jiujitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-30
Färdig
TRIET NGUYEN
SJJA Team
Josh Cordero Gracie Barra Blacktown City Vann på Submission - 02:33
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73.0 kg
(Sunday)
3-29
Färdig
Kai Lauridsen
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Charles Rogers Gracie Barra Shellharbour Vann på Submission - 00:52
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-33
Färdig
Bronson Ta
Sydney Wrestling Academy
James Maherras Gracie Botany Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
7-34
Färdig
Tyler Ferguson
High Rollers
Vann på poäng - 04:00
Texas Pike Grappling Bros / GFTeam
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
3-27
Färdig
Bonnie Hackney
Gracie Barra Charlestown
Vera Naumoska Ultimate Jiu Jitsu Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
8-31
Färdig
Nick O'Neill
Grappling Bros / GFTeam
Vann på poäng - 04:00
Haroun Moussa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-26
Färdig
Freya Mackay
GARAGE JIU-JITSU
Vann på Submission - 00:31
Cristiana Ladera-Bispo LEGACY
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
5-31
Färdig
Dean Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Dante Barbanera Team Perosh MMA Vann på Submission - 01:20
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-35
Färdig
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Vann på Submission - 00:30
Ben Jacobson ORIGEM JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
8-27
Färdig
Lucca Gill
Gracie Barra Bondi
Jack Cummings Gracie Barra Sydney Vann på Submission - 00:18
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-31
Färdig
Arielle Foster
Team Perosh MMA
Sophia Hodges Grappling Bros / GFTeam Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-32
Färdig
Jadyn Wall
Grappling Bros / GFTeam
Harry Brees Gracie Barra Pymble Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-31
Färdig
Borys Butrym
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Vann på Submission - 00:50
Josh Cordero Gracie Barra Blacktown City
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-40
Färdig
Ethan Jusuf
Gracie Botany
Gabe Beckett Gracie Barra Central Coast Vann på Submission - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
7-30
Färdig
Odin Ben Abou
TA | BYRON BAY
Chorus Liu Gracie Barra Carlton Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60.5 kg
(Sunday)
2-38
Färdig
Ajay Thrasy
WOLFLIFE ACADEMY
Vann på poäng - 04:00
Hudson Hayes Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
8-29
Färdig
Jacob Twitchen
SJJA Team
Vann på Submission - 00:45
Vedder Ward Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
4-35
Färdig
Daniel Budd
Australian Elite Team
Vann på Submission - 03:14
Jack Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
5-33
Färdig
Ben Wine
Gracie Barra Bondi
Kohki Nakamura Team Lead Vann på Submission - 01:16
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
8-32
Färdig
Sabah Bugter
XFC - Australian Top Team
Vann på Submission - 01:40
Haroun Moussa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60.5 kg
(Sunday)
2-41
Färdig
Kong D. Renzo
Australian Elite Team
Vann på Submission - 02:45
Adam Moisey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
7-32
Färdig
Enzo Barreto
Grappling Bros / GFTeam
Cooper Tancin DOMINANCE MMA Vann på poäng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
8-30
Färdig
Liam Fagan
SJJA Team
Vann på Submission - 02:25
Jacob Twitchen SJJA Team
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-36
Färdig
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Aryan Singh Team Perosh MMA Vann på poäng