Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Yellow / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
5-29
Ferdig
Yan Balladi
Flow Martial Arts Coolangatta
Seier med poeng - 04:00
Oliver Funge Gracie Barra Bondi
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
1-31
Ferdig
Jessica Aslin
Portal Brazilian Jiu Jitsu
Seier på submission - 01:23
Allegra Bronzi-Smith AJA - Alavanca Jiujitsu Academy
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-29
Ferdig
Arielle Foster
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:44
Amelia Park GARAGE JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-29
Ferdig
Borys Butrym
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 00:40
Vince Di Munno SJJA Team
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
7-31
Ferdig
Cooper Tancin
DOMINANCE MMA
Kai Andrew Freeman Gracie Barra Bondi Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-32
Ferdig
Barnaby Hackney
Gracie Barra Charlestown
Jack Cornell SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på submission - 00:31
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-34
Ferdig
Eric Fridlis
Gracie Barra Sydney
Caio Santana Pacheco Jiu Jitsu Seier på submission - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
5-30
Ferdig
Yusuf Bekai
Australian Elite Team
Seier på submission - 01:14
Luca Beserra AJA - Alavanca Jiujitsu Academy
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-30
Ferdig
TRIET NGUYEN
SJJA Team
Josh Cordero Gracie Barra Blacktown City Seier på submission - 02:33
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73.0 kg
(Sunday)
3-29
Ferdig
Kai Lauridsen
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Charles Rogers Gracie Barra Shellharbour Seier på submission - 00:52
Boys Gi / Grey / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
4-33
Ferdig
Bronson Ta
Sydney Wrestling Academy
James Maherras Gracie Botany Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
7-34
Ferdig
Tyler Ferguson
High Rollers
Seier med poeng - 04:00
Texas Pike Grappling Bros / GFTeam
Girls Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
3-27
Ferdig
Bonnie Hackney
Gracie Barra Charlestown
Vera Naumoska Ultimate Jiu Jitsu Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
8-31
Ferdig
Nick O'Neill
Grappling Bros / GFTeam
Seier med poeng - 04:00
Haroun Moussa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-26
Ferdig
Freya Mackay
GARAGE JIU-JITSU
Seier på submission - 00:31
Cristiana Ladera-Bispo LEGACY
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
5-31
Ferdig
Dean Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Dante Barbanera Team Perosh MMA Seier på submission - 01:20
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-35
Ferdig
Aryan Singh
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:30
Ben Jacobson ORIGEM JIU-JITSU
Boys Gi / Grey / Junior III (12yrs) / -40.3 kg
(Sunday)
8-27
Ferdig
Lucca Gill
Gracie Barra Bondi
Jack Cummings Gracie Barra Sydney Seier på submission - 00:18
Girls Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
4-31
Ferdig
Arielle Foster
Team Perosh MMA
Sophia Hodges Grappling Bros / GFTeam Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Yellow / Junior III (12yrs) / -36.2 kg
(Sunday)
5-32
Ferdig
Jadyn Wall
Grappling Bros / GFTeam
Harry Brees Gracie Barra Pymble Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
6-31
Ferdig
Borys Butrym
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Seier på submission - 00:50
Josh Cordero Gracie Barra Blacktown City
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-40
Ferdig
Ethan Jusuf
Gracie Botany
Gabe Beckett Gracie Barra Central Coast Seier på submission - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -30.20 kg
(Sunday)
7-30
Ferdig
Odin Ben Abou
TA | BYRON BAY
Chorus Liu Gracie Barra Carlton Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60.5 kg
(Sunday)
2-38
Ferdig
Ajay Thrasy
WOLFLIFE ACADEMY
Seier med poeng - 04:00
Hudson Hayes Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
8-29
Ferdig
Jacob Twitchen
SJJA Team
Seier på submission - 00:45
Vedder Ward Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
4-35
Ferdig
Daniel Budd
Australian Elite Team
Seier på submission - 03:14
Jack Bowie Team Perosh MMA
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -33.20 kg
(Sunday)
5-33
Ferdig
Ben Wine
Gracie Barra Bondi
Kohki Nakamura Team Lead Seier på submission - 01:16
Boys Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
8-32
Ferdig
Sabah Bugter
XFC - Australian Top Team
Seier på submission - 01:40
Haroun Moussa GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / Yellow / Teen II (14yrs) / -60.5 kg
(Sunday)
2-41
Ferdig
Kong D. Renzo
Australian Elite Team
Seier på submission - 02:45
Adam Moisey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / Yellow / Junior II (11yrs) / -39.3 kg
(Sunday)
7-32
Ferdig
Enzo Barreto
Grappling Bros / GFTeam
Cooper Tancin DOMINANCE MMA Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey / Junior II (11yrs) / -51.5 kg
(Sunday)
8-30
Ferdig
Liam Fagan
SJJA Team
Seier på submission - 02:25
Jacob Twitchen SJJA Team
Boys Gi / Orange / Teen III (15yrs) / -56.5 kg
(Sunday)
1-36
Ferdig
Caio Santana
Pacheco Jiu Jitsu
Aryan Singh Team Perosh MMA Seier med poeng