Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-7
已完成
Wade Patterson
Gracie Barra Sydney
Won by points - 03:00
Hugo Mi SJJA Team
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
6 -10
已完成
Alice Rooskie
Gracie Barra (Brazil)
Vicky Lin ROOTS BJJ Won by Submission - 02:15
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
3-9
已完成
Katy Rowland
ROOTS BJJ
Gianna Rewin SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
8 -11
已完成
Max Chen
SJJA Team
Won by Submission - 00:19
Marco Santillana ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 21 kg
(Sunday)
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -12
已完成
Emma Hristopanos
Gracie Barra Sydney
Enzo Levings Team Perosh MMA Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 25 kg
(Sunday)
已完成
Elizabeth Brown
SJJA Team
Won by Walkover
Mariam Hamka ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
已完成
Sam Cassaniti
High Rollers
Won by Walkover
Charlie Andronicus
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-9
已完成
Ethan Zhang
SJJA Team
Won by Submission - 01:39
Wade Patterson Gracie Barra Sydney
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
5 -16
已完成
Zara Wilson
ROOTS BJJ
Mika Jones GARAGE JIU-JITSU Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Mighty Mite III (6yrs) / Under 25 kg
(Sunday)
4-6
已完成
Elizabeth Brown
SJJA Team
Won by points - 02:00
Sophia Yordi Gracie Barra Sydney
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
已完成
Kowhai Bell-Jones
Gracie Elite Team
Won by Walkover
Alyssa Rayment Gracie Barra Bondi
Mixed Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
7 -13
已完成
Callum Lee
SJJA Team
Won by Submission - 01:07
Maximus Ososkov ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
6 -12
已完成
Henry Moore
ROOTS BJJ
Leon Fisher Ortiz Martial Arts Academy Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
3-10
已完成
Gianna Rewin
SJJA Team
Won by points - 03:00
Kowhai Bell-Jones Gracie Elite Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-8
已完成
Cooper Tancin
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Tenzin Coles SJJA Team Won by Submission - 02:42
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
8 -14
已完成
Ari Honess
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Charlie Clark ROOTS BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -15
已完成
Jaymichael Gordon
Gracie Barra Shellharbour
Alexander Tosevski ROOTS BJJ Won by Submission - 03:19
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-7
已完成
Kai Ogino
Gracie Barra Sydney
Won by Submission - 01:06
Coby Mulato Team Lead
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-10
已完成
Salvatore Kritsotakis
Gracie Barra Sydney
Oscar Constable De Siqueira SJJA Team Won by Submission - 01:34
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
5 -13
已完成
Rose Perrone
GARAGE JIU-JITSU
Amy Stace Gracie Barra Sydney Won by Decision - 03:00
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
8 -16
已完成
Kyla Hill
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 03:00
Sarah Law Gracie Barra
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-11
已完成
Joseph Calvez
High Rollers
Ethan Tosevski ROOTS BJJ Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
5 -17
已完成
Elyse Lapi
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:30
Isla McCawley ROOTS BJJ
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
6 -11
已完成
Sienna Caruana
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Vicky Lin ROOTS BJJ Won by Submission - 00:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-8
已完成
Aston Griggs
ROOTS BJJ
Shayan Moaref SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-6
已完成
Mario Perrone
GARAGE JIU-JITSU
Luka Tuteski Gracie Barra Carlton Won by points - 03:00
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
5 -18
已完成
Mika Jones
GARAGE JIU-JITSU
Won by points - 03:00
Molly Rowland ROOTS BJJ
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
8 -17
已完成
Alicia Phair-Tello
Gracie Barra Bondi
Hunter Sasikin SJJA Team Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -16
已完成
Benjamin Coleman
Gracie Barra Carlton
Braylen Lang GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Submission - 01:06