Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
已完成
Kingston Hunter
Pacheco Jiu Jitsu
Clancy Hughes SJJA Team Won by Walkover
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-13
已完成
Tyler Ferguson
Parts unknown
Won by Submission - 01:40
Gabriel Gray
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
已完成
Hamish Fitzsimmons
Gracie Barra St Peters Australia
Won by Walkover
Kingston Hunter Pacheco Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-9
已完成
Sergio Gomes Loreto
Gracie Barra Sydney
Xavier Drca High Rollers Won by points - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -20
已完成
Kane Paterson
ROOTS BJJ
Xavier Whittard Ortiz Martial Arts Academy Won by Submission - 03:39
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
8 -15
已完成
Chiara Teremi
Gracie Barra Sydney
Won by points - 03:00
Charlie Clark ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-12
已完成
Ethan Tosevski
ROOTS BJJ
Jarrah Westwood Gracie Barra St Peters Australia Won by Submission - 01:30
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-9
已完成
Shaan Connolly
ROOTS BJJ
Isaac Herodotou Team Perosh MMA Won by Submission - 00:11
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-11
已完成
Harry Brees
Gracie Barra (Brazil)
Tyler Bernardo High Rollers Won by Submission - 01:05
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
8 -19
已完成
Zach Osborn
Will Machado - Comp Team
Aria Furlong ROOTS BJJ Won by Submission - 02:54
Girls Gi / Yellow Orange Green / Junior II (11yrs) / Under 42.3 kg
(Sunday)
7 -20
已完成
Emily Hill
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 00:47
Maya Rowland ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-8
已完成
Luka Tuteski
Gracie Barra Carlton
Kai Ogino Gracie Barra Sydney Won by Submission - 00:24
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
3-14
已完成
Jarrah Westwood
Gracie Barra St Peters Australia
Tyler Ferguson Parts unknown Won by Submission - 00:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
2-5
已完成
Clancy Hughes
SJJA Team
Won by points - 03:00
Hamish Fitzsimmons Gracie Barra St Peters Australia
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
7 -18
已完成
Alexander Tosevski
ROOTS BJJ
Braylen Lang GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by Disqualification (disqualification)
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
5 -22
已完成
Calvin Nelson
Gracie Barra Wetherill Park
Jacob Saveskul Won by Submission - 00:57
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-12
已完成
Shayan Moaref
SJJA Team
Won by Submission - 03:00
Xavier Drca High Rollers
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
6 -13
已完成
Linden Bekic
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Decision - 03:00
Jett Arnold Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
3-15
已完成
Jeremy Duck
Gracie Barra
Won by Submission - 00:46
Khan Rabhi Gracie Barra St Peters Australia
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -15
已完成
Jack Bowie
Team Perosh MMA
Won by points - 04:00
Kaitlin Mulligan GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Mixed Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
5 -21
已完成
Kaelyn Liddell
Gracie Barra Hunter Valley
Won by Submission - 02:44
Christian Caruana GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
8 -18
已完成
Kyla Hill
GARAGE JIU-JITSU
Hunter Sasikin SJJA Team Won by points - 01:34
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
4-13
已完成
Oscar Constable De Siqueira
SJJA Team
Tyler Bernardo High Rollers Won by Decision - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
2-11
已完成
Dimitri Apokis
ROOTS BJJ
Aden Milwidsky Won by Submission - 00:20
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 33,20 kg
(Sunday)
5 -19
已完成
Elyse Lapi
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:56
Mika Jones GARAGE JIU-JITSU
Mixed Gi / Yellow Orange Green / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
8 -20
已完成
Tayron Pinto
Won by Submission - 00:37
Zach Osborn Will Machado - Comp Team
Mixed Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
6 -16
已完成
Mataeus Drca
High Rollers
Won by Submission - 01:32
Alexander SILLATO GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 42.3 kg
(Sunday)
4-15
已完成
Jack Fullilove
SJJA Team
Winston Laikum High Rollers Won by Decision - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Teen I (13yrs) / Above 65,0 kg
(Sunday)
7 -21
已完成
Unknown User
ROOTS BJJ
Hugo England Gracie Barra Bondi Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
已完成
Vladimir Cuca
Gracie Barra Sydney
Mouin Moussa ROOTS BJJ Won by Walkover
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
8 -22
已完成
Fabian Nilsen
Won by points - 04:00
Luca Tripodi Chave De Ouro
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
1-10
已完成
Mouin Moussa
ROOTS BJJ
Tenzin Coles SJJA Team Won by Submission - 01:33