Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Female Gi / Blue / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Saturday)
Finished
Brooke Luhrs
Team Perosh MMA
TEEGHAN IANNELLI Will Machado - Comp Team Won by Walkover
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Saturday)
4-41
Finished
Fouzia Russell-boumzar
Clube de Lutas
Won by points - 06:00
Amy Gilligan Gracie Barra Shellharbour
Male Gi / Black / Master 2 (36+) / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-31
Finished
Craig Harmer
Will Machado - Comp Team
Gustavo Guimarães ROOTS BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-30
Finished
Alexandre Gorka
Life BJJ
Won by points - 05:00
Dyar Jalal Gracie Barra Carlton
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-38
Finished
Barry Foord
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 05:00
Luke Hartin SJJA Team
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-47
Finished
Jordan Tikitau
Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Won by points - 05:00
Mitchell Gavel Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Finished
Toby Besedic
Gracie Barra Bondi
Declan Woods ADFA Martial Arts Club Won by Walkover
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-39
Finished
Harry Roden
CBR MMA
Won by Submission - 01:52
Jack Hellier ADFA Martial Arts Club
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-34
Finished
Joshua Blundell
Jiu Jitsu Kingdom
Greg Sukochev De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 06:00
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-46
Finished
Dwayne Matthews
Team Norton BJJ
Won by Submission - 01:12
Andy Tudor Gracie Barra Bondi
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-33
Finished
Dimitar Dimitrovski
De Been 100% Jiu Jitsu
William Feyen SJJA Team Won by points - 08:00
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-44
Finished
Jack Sandeman
ROOTS BJJ
Alex Hatton ROOTS BJJ Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-49
Finished
David Gartner
Will Machado - Comp Team
Won by Submission - 03:37
Adam Wellington Marcello C Monteiro BJJ Coach Assoc
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-40
Finished
Gabriel Ribeiro
Gracie Barra Sydney
Won by points - 05:00
Paul Barisic Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-49
Finished
Harrison Faure
Redback BJJ Academy
Cobi Jones Gracie Barra Shellharbour Won by Submission - 02:22
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Saturday)
5-31
Finished
Sean Creagh
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Conner Strangman Team Perosh MMA Won by Submission - 02:11
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-51
Finished
Yusuf Chonnoo
Chave De Ouro
Won by points - 05:00
Sam Bruzzese Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-46
Finished
Declan Woods
ADFA Martial Arts Club
Won by Submission - 01:42
Liam Smith Team Perosh MMA
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-41
Finished
Lachlan Gerrie
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Connor Walsh Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Male Gi / Brown / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Saturday)
6-38
Finished
ADAM CARLE
SJJA Team
Duke Didier Australian Elite Team Won by points - 08:00
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-35
Finished
Alex Trauth-Goik
Gracie Barra Wollongong
Won by points - 06:00
Unknown User De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Master 2 (36+) / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
4-47
Finished
George Root
Team Perosh MMA
Won by Submission - 00:38
Andy Tudor Gracie Barra Bondi
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
2-47
Finished
Abolfazl Moinkhah
Jordan Silec Chave De Ouro Won by points - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
4-50
Finished
Phil Dang
De Been 100% Jiu Jitsu
Nurlan Alizada GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Won by points - 06:00
Male Gi / White / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
1-48
Finished
Joshua Walker
Team Perosh MMA
Jimmy Southwell Southern Cross Jiu-Jitsu Academy Won by Submission - 03:10
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-42
Finished
Antonio Del Castillo
WOLFLIFE ACADEMY
Won by points - 05:00
Brendon Stephens De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / White / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
2-45
Finished
Christopher Ayoub
Team Perosh MMA
Won by Submission - 01:07
Olaolu Yahaya Chave De Ouro
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Saturday)
Male Gi / Blue / Master 1 (30+) / -94,3 kg (Heavy)
(Saturday)
1-50
Finished
David Gartner
Will Machado - Comp Team
Won by points - 05:00
Michael Mason Team Perosh MMA
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Saturday)
5-36
Finished
Luke Andrews
Chave De Ouro
Won by Submission - 02:49
CHRISTOPHER JOHN WODZINSKI Elements Jiu Jitsu - Atos Canberra
Male Gi / Brown / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
6-35
Finished
Bruno Martins Pimentel
Grappling Bros / GFTeam
William Feyen SJJA Team Won by points - 08:00
Male Gi / White / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Saturday)
3-43
Finished
Barry Foord
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Harry Roden CBR MMA Won by points - 05:00