Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -29
Ferdig
Brodie Greco
Absolute MMA
Angus Tonkin Will Machado - Comp Team Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior I (10yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
2 -58
Ferdig
Kobe Harb
Team Perosh MMA
Seier på submission - 03:57
Jose Lorenzo Cruz Fortitude Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -28
Ferdig
Keiran Tyssen
DC AUSTRALIA
WILLIAM MCCAMLEY De Been 100% Jiu Jitsu Seier på submission - 01:31
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3 -40
Ferdig
Joseph Huynh-Vu
Cia Paulista Australia
Antonio Ladera-Bispo LEGACY Seier på submission - 00:35
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Robert Mendes
Resilience Training Centre
Robert Pascoe DC AUSTRALIA Seier på Walkover
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen II (14yrs) / -65,0 kg
(Sunday)
4 -47
Ferdig
Kostandinos Panayi
Team Perosh MMA
Seier på submission - 00:54
William Vandor De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -38
Ferdig
Shaun Hurley
Unity MMA
Sebastian Pentreath Team Lead Seier på submission - 02:31
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -43
Ferdig
Jacob Ghobril
CHECKMAT AUSTRALIA
Seier med poeng - 04:00
Blaise Stokes
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Jebadi Phazer
Absolute MMA
Deacon Laugher SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Seier på Walkover
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen I (13yrs) / -60,5 kg
(Sunday)
4 -50
Ferdig
Ridley McNamara-Moyle
MAROCCOLO ACADEMY
Seier på submission - 00:48
Beau Masters Pro-Fitness MMA
Boys Gi / White / Teen II (14yrs) / -52.5 kg
(Sunday)
4 -52
Ferdig
Alex Blackman
De Been 100% Jiu Jitsu
Sebastian Scalise Team Perosh MMA Seier på submission - 00:34
Male No-Gi / Blue / Adult / -61,0 kg (Light feather)
(Sunday)
6 -32
Ferdig
Dale Hector
CHECKMAT AUSTRALIA
Andrew Bui Seier med poeng - 06:00
Boys Gi / White / Pee Wee I (7yrs) / -24 kg
(Sunday)
2 -62
Ferdig
Ezekiel Fernandez
Limitless MMA
Seier på submission - 01:13
Jett Harrower De Been 100% Jiu Jitsu
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -26
Ferdig
Percy Cawthorne
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier på submission - 00:56
Jack Bannerman De Been 100% Jiu Jitsu
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Teen III (15yrs) / Above 73,0 kg
(Sunday)
4 -53
Ferdig
Harry James Broekman
DC AUSTRALIA
Justin Robertson Will Machado - Comp Team Seier på submission - 03:31
Female Absolute No-Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -39
Ferdig
Adelle Casey
CHECKMAT AUSTRALIA
Seier med poeng - 05:00
Te Ana Goeree Australian Elite Team
Girls Gi / Grey Yellow / Teen I (13yrs) / -44.3 kg
(Sunday)
5 -57
Ferdig
Abby Duncan
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Natasha Iacono Team Perosh MMA Seier med poeng - 04:00
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3 -41
Ferdig
Noah Austin
Will Machado - Comp Team
Seier på submission - 01:45
Joseph Huynh-Vu Cia Paulista Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -31
Ferdig
Kader Mohamed
Absolute MMA
Unknown User Will Machado - Comp Team Seier på submission - 01:22
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -27
Ferdig
Brandon Law
SJJA Team
Seier på submission - 02:59
Connor DAYMAN Arruda BJJ
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,0 kg (Heavy)
(Sunday)
2 -63
Ferdig
MOHAMED ABDI
Gracie Barra Sydney
Seier på submission - 04:50
LUKE SMITH
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -42.3 kg
(Sunday)
3 -44
Ferdig
Jack Delacoe
Limitless MMA
Jedrick Francisco Australian Elite Team Seier på submission - 01:05
Female No-Gi / Blue / Adult / -56,0 kg (Feather)
(Sunday)
6 -29
Ferdig
Sofia Blom
Absolute MMA
Seier med poeng - 06:00
Brionii Cuskelly Absolute MMA
Boys Gi / Grey Yellow Orange / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
5 -60
Ferdig
Emilio Obst
Arruda BJJ
Flynn Bradshaw Iconic Jiu Jitsu Seier på submission - 03:43
Male Absolute No-Gi / Black / Adult / Open Weight
(Sunday)
1 -34
Ferdig
Daniel Castles
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Lucas Meleep GARAGE JIU-JITSU Seier med poeng - 10:00
Boys Gi / White / Junior II (11yrs) / -36,2 kg
(Sunday)
3 -45
Ferdig
Lewis Enstone
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Seier på submission - 01:15
Jacob Ghobril CHECKMAT AUSTRALIA
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -30
Ferdig
Matthew Purdy
Seier på submission
Harrison Rourke Gracie Parramatta
Juvenile Boys Gi / Blue / Juvenile 2 / -79,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
8 -29
Ferdig
Fillip Rubes
Gracie Barra Sydney
Seier på submission - 01:14
Percy Cawthorne Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male Absolute No-Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -32
Ferdig
David Jeitany
Australian Submission Academy
Seier med poeng - 06:00
Angus Tonkin Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,0 kg (Light)
(Sunday)
2 -64
Ferdig
Matheus Frustockl
Jeremy Skinner Absolute MMA Seier på submission - 04:29
Boys Gi / Grey - Yellow / Junior II (11yrs) / -33,20 kg
(Sunday)
3 -46
Ferdig
Antonio Ladera-Bispo
LEGACY
Noah Austin Will Machado - Comp Team Seier med poeng - 04:00
Girls Gi / Grey Yellow / Teen II (14yrs) / -56,5 kg
(Sunday)
5 -61
Ferdig
Scarlett Fletcher
The Jiu-Jitsu Studio Darwin
Jessica Bertoli Gracie Elite Australia Seier på submission - 01:05