Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Absolute Gi / Blue / Master 2 / Open Weight
(Sunday)
2-72
Gotowy
Rodrigo Costa
GRACIE BARRA CARINGBAH
Matthew Newcombe Gracie Barra Wollongong Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -67
Gotowy
Christina Lahoud
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Genelyn Octavio GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Blue / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
6 -74
Gotowy
Nam Tran
Australian Elite Team
Richard Dawson ROOTS BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-71
Gotowy
Deklan Hewett
Gracie Barra Central Coast
Nicholas Messina GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Female Gi / Blue / Adult / -53,5 kg (Light feather)
(Sunday)
3-60
Gotowy
Cindy Jeong
Gracie Barra Pymble
Wygrana na punkty - 06:00
Phuong-Thanh Nguyen Team Perosh MMA
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -68
Gotowy
Samyra King
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:26
Becky Mayo GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-76
Gotowy
Christopher Sidoni
Team Perosh MMA
Matthew Aboud Gracie Parramatta Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:05
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -72
Gotowy
William Cheng
Gracie Barra West Ryde
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:36
Jaime Amaro De Lima Junior GARAGE JIU-JITSU
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-74
Gotowy
Ismael Alameddine
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Patrick Basso GARAGE JIU-JITSU Wygrana na punkty - 06:00
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -72
Gotowy
Hamish Albany
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Alex Lee Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-79
Gotowy
Darcy Ryan
GARAGE JIU-JITSU
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Omar A Sathar Sydney Wrestling Academy
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-62
Gotowy
Jonathan Miranda
Training Grounds
Wygrana na punkty - 06:00
Felipe Pereira Okazima Pacheco Jiu Jitsu
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -69
Gotowy
Georgia Simic
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:03
Layla Alameddine GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-76
Gotowy
MARK SCOTT
GARAGE JIU-JITSU
Pedro Ferraz Gracie Barra Carlton Wygrana na punkty - 08:00
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -75
Gotowy
SeoYeon YU
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 03:50
Shelby Beck XFC - Australian Top Team
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -70
Gotowy
Tamara Dover
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:07
Allison Tan Clube de Lutas
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -70
Gotowy
Christina Lahoud
Team Perosh MMA
Samyra King GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:36
Male No-Gi / Black / Master 2 (36+) / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-74
Gotowy
RODOLFO CAMPANI NYGAARD
Gracie Barra Carlton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:16
Ryan Walsh GARAGE JIU-JITSU
Male No-Gi / White / Adult / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
6 -77
Gotowy
James Steer
Gracie Botany
Alex Ibrahim Botany Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-77
Gotowy
Wilson Luong
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:56
Daniel Cullen Kick Punch Submit
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -71
Gotowy
Tam Tokcan
Gracie Barra Sydney
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:52
GEORDON DICKIE Pacheco Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -68
Gotowy
Max Voulgaris
Gracie Humaita Artarmon
Wygrana na punkty - 05:00
Oliver Takiveikata Gracie Parramatta
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-80
Gotowy
Paul Angelis
Alliance BJJ Australia
Wygrana na punkty - 05:00
D'Artanien Muj GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -73
Gotowy
Jonathan Manguerra
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów
Jaime Amaro De Lima Junior GARAGE JIU-JITSU
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -72
Gotowy
Tianle Lai
UFC Gym Australia BJJ
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Coelho GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-78
Gotowy
LAM NGO
M16/Beachside Jiu-Jitsu
JAMES WONG Mach One Wygrana na punkty - 08:00
Male No-Gi / White / Adult / -55,5 kg (Rooster)
(Sunday)
8 -75
Gotowy
Leonardo V Calica
Kick Punch Submit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:35
Ryan Chua Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -74
Gotowy
William Cheng
Gracie Barra West Ryde
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Jonathan Manguerra GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-76
Gotowy
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Wygrane przez Poddanie (submission) - 06:00
Harry Stankovic Pacheco Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-81
Gotowy
Andika Chandra
Will Machado - Comp Team
Darcy Ryan GARAGE JIU-JITSU Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:14
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -76
Gotowy
SeoYeon YU
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Amy Gilligan Gracie Barra Shellharbour
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-64
Gotowy
David Sullivan
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 05:00
Hussein El-zein Kick Punch Submit