Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5 -50
Gotowy
SJ Park
Team Perosh MMA
Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 04:30
Christapor Yaacoubian Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -60
Gotowy
ChiYung Liu
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 03:24
Alex Jing Li SJJA Team
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
6 -56
Gotowy
Joey Huang
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:21
Gena Cao LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Sunday)
2-58
Gotowy
Jude Auditor
Gracie Barra Sydney
Wygrana na punkty - 06:00
Nam Tran Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -56
Gotowy
Hamada Khalil
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 06:00
Ammar Topalovic Gracie Barra Carlton
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-54
Gotowy
Ifalemi Sau-Paea
Gracie Botany
Wygrana na punkty - 06:00
Christopher Sidoni Team Perosh MMA
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
4-62
Gotowy
Jasmine Whiting
Gracie Barra Sydney
Wygrana na punkty - 06:00
Tamara Dover GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-61
Gotowy
Steven Truong
Team Perosh MMA
Higor Knoblauch GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-60
Gotowy
Julian Reyes
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Peter Atta GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:20
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
4-63
Gotowy
Jessika Kozikoski
SJJA Team
Rachel Rutland Wilson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:46
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -59
Gotowy
Jaemin Yoo
MYBJJ TEAM
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Jesse Lifu-Bligh Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -57
Gotowy
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Tim Shannon Gracie Barra Pymble
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -62
Gotowy
Houssam Sharafdin
Ultimate Jiu Jitsu
Diogo Correa Gracie Humaita Artarmon Wygrana na punkty - 06:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Gotowy
Mikes Lisgaris
Gracie Botany
Chris Sinesiou Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:53
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
8 -57
Gotowy
Matthew Aboud
Gracie Parramatta
Wygrana na punkty - 06:00
Joshua Majdalani Team Perosh MMA
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-65
Gotowy
Michael Anderson
ROOTS BJJ
Ben Walton SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:56
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
8 -58
Gotowy
Amy Gilligan
Gracie Barra Shellharbour
Melanie Farry Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:29
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-61
Gotowy
Norman Zhu
SJJA Team
Wygrana na punkty - 06:00
Michael Pacheco Gracie Botany
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -60
Gotowy
Rhys Vermish
Imperium MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Jesse De Costa SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -63
Gotowy
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:42
Max Piroddi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Gotowy
Conor Ponisi
LEGACY
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Wygrana walkowerem
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-52
Gotowy
Takumi Imahoko
Training Grounds
Ryan Brennan Gracie Barra Orange Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-62
Gotowy
Alex Sanders
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Central Coast Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 01:36
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -58
Gotowy
Lachlan Wright
SJJA Team
Wygrana na punkty - 06:00
Louis Mosmann GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Gotowy
Scott Williams
Gracie Barra Sydney
Cory Rehu GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana walkowerem
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-64
Gotowy
Roderick O
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Jackson McRory GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:41
Male Gi / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Sunday)
2-59
Gotowy
Dwayne Aldover
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:23
Jude Auditor Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
8 -55
Gotowy
Isaac Hogan
Grappling Bros / GFTeam
James Hughes Gracie Parramatta Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:26
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-65
Gotowy
Higor Knoblauch
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:46
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -64
Gotowy
Jack Fogel-Watkins
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:44
Isaiah Pozoglou ORIGEM JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -61
Gotowy
Youngwoo Kim
MYBJJ TEAM
Wygrana na punkty - 06:00
Nathan Kayrouz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-55
Gotowy
Ifalemi Sau-Paea
Gracie Botany
Wygrana na punkty - 06:00
Rodrigo Costa GRACIE BARRA CARINGBAH