Tidene er dynamiske og endres i sanntid. Oppdater nettleseren for den nyeste informasjonen.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
5 -50
Ferdig
SJ Park
Team Perosh MMA
Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 04:30
Christapor Yaacoubian Gracie Barra Sydney
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
7 -60
Ferdig
ChiYung Liu
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier med poeng - 03:24
Alex Jing Li SJJA Team
Female Gi / White / Adult / -58,5 kg (Feather)
(Sunday)
6 -56
Ferdig
Joey Huang
Alliance BJJ Australia
Seier på submission - 03:21
Gena Cao LEGACY
Male Gi / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Sunday)
2-58
Ferdig
Jude Auditor
Gracie Barra Sydney
Seier med poeng - 06:00
Nam Tran Australian Elite Team
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -56
Ferdig
Hamada Khalil
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier med poeng - 06:00
Ammar Topalovic Gracie Barra Carlton
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-54
Ferdig
Ifalemi Sau-Paea
Gracie Botany
Seier med poeng - 06:00
Christopher Sidoni Team Perosh MMA
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
4-62
Ferdig
Jasmine Whiting
Gracie Barra Sydney
Seier med poeng - 06:00
Tamara Dover GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-61
Ferdig
Steven Truong
Team Perosh MMA
Higor Knoblauch GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier med poeng - 06:00
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-60
Ferdig
Julian Reyes
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Peter Atta GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på submission - 04:20
Female Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light)
(Sunday)
4-63
Ferdig
Jessika Kozikoski
SJJA Team
Rachel Rutland Wilson GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på submission - 03:46
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -59
Ferdig
Jaemin Yoo
MYBJJ TEAM
Seier på submission - 04:05
Jesse Lifu-Bligh Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -57
Ferdig
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Seier med poeng - 06:00
Tim Shannon Gracie Barra Pymble
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -62
Ferdig
Houssam Sharafdin
Ultimate Jiu Jitsu
Diogo Correa Gracie Humaita Artarmon Seier med poeng - 06:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-59
Ferdig
Mikes Lisgaris
Gracie Botany
Chris Sinesiou Ultimate Jiu Jitsu Seier på submission - 04:53
Male Gi / Blue / Adult / +100,5 kg (Ultra heavy)
(Sunday)
8 -57
Ferdig
Matthew Aboud
Gracie Parramatta
Seier med poeng - 06:00
Joshua Majdalani Team Perosh MMA
Male Gi / Purple / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
4-65
Ferdig
Michael Anderson
ROOTS BJJ
Ben Walton SJJA Team Seier på submission - 00:56
Female Gi / Blue / Adult / -69 kg (Middle)
(Sunday)
8 -58
Ferdig
Amy Gilligan
Gracie Barra Shellharbour
Melanie Farry Team Perosh MMA Seier på submission - 04:29
Male Gi / Blue / Adult / -64 kg (Light feather)
(Sunday)
2-61
Ferdig
Norman Zhu
SJJA Team
Seier med poeng - 06:00
Michael Pacheco Gracie Botany
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -60
Ferdig
Rhys Vermish
Imperium MMA
Seier med poeng - 06:00
Jesse De Costa SJJA Team
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -63
Ferdig
GEORDON DICKIE
Pacheco Jiu Jitsu
Seier på submission - 00:42
Max Piroddi GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
Ferdig
Conor Ponisi
LEGACY
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Seier på Walkover
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-52
Ferdig
Takumi Imahoko
Training Grounds
Ryan Brennan Gracie Barra Orange Seier med poeng - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-62
Ferdig
Alex Sanders
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Central Coast Seier ved diskvalifikasjon (diskvalifikasjon) - 01:36
Male Gi / Blue / Adult / -88,3 kg (Medium heavy)
(Sunday)
5 -58
Ferdig
Lachlan Wright
SJJA Team
Seier med poeng - 06:00
Louis Mosmann GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / White / Master 1 (30+) / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
Ferdig
Scott Williams
Gracie Barra Sydney
Cory Rehu GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Seier på Walkover
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-64
Ferdig
Roderick O
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Jackson McRory GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Seier på submission - 00:41
Male Gi / Blue / Adult / -57,5 kg (Rooster)
(Sunday)
2-59
Ferdig
Dwayne Aldover
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 00:23
Jude Auditor Gracie Barra Sydney
Male Gi / Blue / Adult / -94,3 kg (Heavy)
(Sunday)
8 -55
Ferdig
Isaac Hogan
Grappling Bros / GFTeam
James Hughes Gracie Parramatta Seier på submission - 01:26
Male Gi / Blue / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
1-65
Ferdig
Higor Knoblauch
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Seier på submission - 02:46
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Central Coast
Male Gi / Blue / Adult / -82,3 kg (Middle)
(Sunday)
7 -64
Ferdig
Jack Fogel-Watkins
Gracie Barra Bondi
Seier på submission - 03:44
Isaiah Pozoglou ORIGEM JIU-JITSU
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
6 -61
Ferdig
Youngwoo Kim
MYBJJ TEAM
Seier med poeng - 06:00
Nathan Kayrouz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male Gi / Blue / Adult / -100,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
3-55
Ferdig
Ifalemi Sau-Paea
Gracie Botany
Seier med poeng - 06:00
Rodrigo Costa GRACIE BARRA CARINGBAH