Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / Brown / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
4-77
Gotowy
Michael De Marco
Team Perosh MMA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 07:35
Pedro Ferraz Gracie Barra Carlton
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-82
Gotowy
Paul Angelis
Alliance BJJ Australia
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:21
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
8 -71
Gotowy
Georgia Simic
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Samyra King GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-78
Gotowy
Julian Allotta
Ultimate Jiu Jitsu
Daniel Stone UFC Gym Australia BJJ Wygrana na punkty - 05:00
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-63
Gotowy
Paulo Guimaraes
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrana na punkty - 06:00
Jonathan Miranda Training Grounds
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -77
Gotowy
Marina Thoegersen
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wijdan Osman Gracie Barra West Ryde Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:19
Female No-Gi / White / Adult / -71,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-84
Gotowy
Jaimi Parr
Dark Carnival
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:27
Christina Lahoud Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-79
Gotowy
Gaspard Pairault
Alliance BJJ Australia
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:16
Chris Kuncio Will Machado - Comp Team
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -71
Gotowy
Tamara Dover
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Jasmine Whiting Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
4-81
Gotowy
Dylan McCulloch
IGOR MMA SYDNEY
Benjamin Mosses Grappling Education Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -78
Gotowy
SeoYeon YU
MYBJJ TEAM
Wijdan Osman Gracie Barra West Ryde Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:45
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Takumi Imahoko
Training Grounds
Ryan Brennan Gracie Barra Orange Wygrana walkowerem
Male No-Gi / Brown / Master 2 (36+) / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-82
Gotowy
Daniel Quarmby
United Jiu-Jitsu Academy
Wygrana na punkty - 05:00
Paolo Corpuz SJJA Team
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -73
Gotowy
Luke Mercieca
Will Machado - Comp Team
Wygrana na punkty - 05:00
Simon Coelho GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -55,5 kg (Rooster)
(Sunday)
8 -76
Gotowy
Neel Bhatt
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:58
Ryan Chua Gracie Barra Central Coast
Male No-Gi / White / Adult / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
6 -78
Gotowy
Pederson Pham
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Mohamed Deif Grappling Education Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-80
Gotowy
Toby Kean
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Duane Mc Donnell Botany Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -73
Gotowy
Perry Smith
IGOR MMA SYDNEY
Wygrana na punkty - 05:00
Nathan Martin GARAGE JIU-JITSU
Male No-Gi / White / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
1-83
Gotowy
Darcy Ryan
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 05:00
Jesse-Aaron Raiz SJJA Team
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -78
Gotowy
Josephine Chabi
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Annika Svensson Training Grounds
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-65
Gotowy
Peter Reynolds
GARAGE JIU-JITSU
Siavash Moazedian IGOR MMA SYDNEY Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-79
Gotowy
RICKY PACHON
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:08
LAM NGO M16/Beachside Jiu-Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
7 -80
Gotowy
Harrison Everett
Sydney Wrestling Academy
Wygrana na punkty - 05:00
William Nguyen GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-81
Gotowy
Ben Paterson
IGOR MMA SYDNEY
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:55
Mac Nicholls Gracie Barra Pymble
Female No-Gi / White / Adult / -71,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-85
Gotowy
Genelyn Octavio
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Christina Lahoud Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:32
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
4-83
Gotowy
Peter Atta
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 06:00
Brett Pickett-Missingham Gracie Barra Central Coast
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
5 -72
Gotowy
Alex Dennis
De Been 100% Jiu Jitsu
Jasmine Whiting Gracie Barra Sydney Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:15
Male No-Gi / White / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
6 -76
Gotowy
Oliver Takiveikata
Gracie Parramatta
Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:05
Jac Mudge Galeb BJJ
Male No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light feather)
(Sunday)
8 -74
Gotowy
Tianle Lai
UFC Gym Australia BJJ
Luke Mercieca Will Machado - Comp Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:30
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-82
Gotowy
Zach Toft
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Harry Sohal Will Machado - Comp Team
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-66
Gotowy
Ryan Brennan
Gracie Barra Orange
Shareef Ibrahim Team Perosh MMA Wygrana na punkty - 04:59
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-88
Gotowy
Gabriel Yakub
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Blade Griffiths LEVELS JIUJITSU CLUB Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:38