Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
7 -81
Gotowy
James Saxby
Will Machado - Comp Team
Wygrana na punkty - 05:00
Danny Pham GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -74
Gotowy
Perry Smith
IGOR MMA SYDNEY
Wygrana na punkty - 05:00
Harrison Teasel Kings Academy Australia
Male No-Gi / White / Adult / -55,5 kg (Rooster)
(Sunday)
8 -77
Gotowy
Leonardo V Calica
Kick Punch Submit
Wygrana na punkty - 05:00
Neel Bhatt GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
Gotowy
Daniel Haslam
Team Perosh MMA
Alexander Lopes Kick Punch Submit Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -75
Gotowy
Jordan Falzon
IGOR MMA SYDNEY
Jarrad Koina Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle Zwycięstwo przez dyskwalifikację - 02:30
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
6 -73
Gotowy
Max Voulgaris
Gracie Humaita Artarmon
Wygrana na punkty - 05:00
Hamish Albany GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Female No-Gi / White / Adult / -66,5 kg (Middle)
(Sunday)
7 -83
Gotowy
Talia O'Brien
MYBJJ TEAM
Jordan Hancock Gracie Parramatta Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-83
Gotowy
Wilson Luong
Team Perosh MMA
Daniel Stone UFC Gym Australia BJJ Wygrane przez Poddanie (submission) - 03:13
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
4-84
Gotowy
Roderick O
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 06:00
Dylan Chan Fortitude Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
1-77
Gotowy
Patrick Basso
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 06:00
Matthew Aboud Gracie Parramatta
Male No-Gi / Brown / Adult / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
4-80
Gotowy
JAMES WONG
Mach One
RICKY PACHON Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:51
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-67
Gotowy
David Sullivan
MYBJJ TEAM
Sebastian Perez Wygrana na punkty - 05:00
Female No-Gi / White / Adult / -61,5 kg (Light)
(Sunday)
8 -79
Gotowy
Isabelle La Guardia
Training Grounds
Annika Svensson Training Grounds Wygrana na punkty - 05:00
Female Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
7 -79
Gotowy
Jasmine Whiting
Gracie Barra Sydney
Wijdan Osman Gracie Barra West Ryde Wygrana na punkty - 06:00
Female No-Gi / White / Adult / -71,5 kg (Medium heavy)
(Sunday)
1-86
Gotowy
Jaimi Parr
Dark Carnival
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:40
Christina Lahoud Team Perosh MMA
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -76
Gotowy
Jacob Larcinese
IGOR MMA SYDNEY
Wygrana na punkty - 05:00
Christapor Yaacoubian Gracie Barra Sydney
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-68
Gotowy
Siavash Moazedian
IGOR MMA SYDNEY
Aydin Akdneiz Live Well Martial Arts Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 05:00
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
4-87
Gotowy
Adam A
Alliance BJJ Australia
Leslie Mei Team Perosh MMA Wygrane przez Poddanie (submission) - 04:06
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-84
Gotowy
Gaspard Pairault
Alliance BJJ Australia
Rory Watling IGOR MMA SYDNEY Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Master 1 (30+) / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
1-89
Gotowy
Nicholas Dore
SJJA Team
Gabriel Yakub GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:54
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-85
Gotowy
Toby Kean
Team Perosh MMA
Ben Paterson IGOR MMA SYDNEY Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:06
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -91,5 kg (Heavy)
(Sunday)
Gotowy
Chris Sinesiou
Ultimate Jiu Jitsu
James Atwell GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -97,5 kg (Super heavy)
(Sunday)
7 -82
Gotowy
Harrison Everett
Sydney Wrestling Academy
James Saxby Will Machado - Comp Team Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -85,5g (Medium heavy)
(Sunday)
6 -82
Gotowy
Mohamed Deif
Grappling Education
Wygrana na punkty - 05:00
Eamon Darragh Ultimate Jiu Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
4-85
Gotowy
Peter Atta
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:35
Roderick O GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97,5 kg+ (Ultra heavy)
(Sunday)
1-93
Gotowy
Levii Griffiths
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 06:00
Jason O’Grady Training Grounds
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-69
Gotowy
Alexander Lopes
Kick Punch Submit
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:15
Alex Jing Li SJJA Team
Male No-Gi / White / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
2-86
Gotowy
Zach Toft
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Wygrana na punkty - 05:00
Ethan Willis Kick Punch Submit
Male No-Gi / Blue / Adult / -79,5 kg (Middle)
(Sunday)
Gotowy
Brandon White
IGOR MMA SYDNEY
GEORDON DICKIE Pacheco Jiu Jitsu Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
5 -77
Gotowy
William Malik
Grappling Education
Aryan Motevali GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 05:00
Male No-Gi / White / Adult / -67,5 kg (Feather)
(Sunday)
Gotowy
Perry Smith
IGOR MMA SYDNEY
Jarrad Koina Guerrilla Jiu-Jitsu Newcastle Wygrana walkowerem
Male No-Gi / White / Adult / -73,5 kg (Light)
(Sunday)
3-70
Gotowy
Shareef Ibrahim
Team Perosh MMA
Wygrana na punkty - 05:00
Sebastian Perez