Czasy są dynamiczne i zmieniają się w czasie rzeczywistym. Zaktualizuj swoją przeglądarkę, aby uzyskać najnowsze informacje.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-9
Gotowy
Ali Karnib
Ultimate Jiu Jitsu
Adam Abu Naim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-12
Gotowy
Quentin Lam
SJJA Team
Anthony Zammit Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:20
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
1-7
Gotowy
Isaac Karnib
Ultimate Jiu Jitsu
Wygrana na punkty - 03:00
Harry Hatzitanos Kings Academy Australia
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
2-8
Gotowy
Freya Mackay
GARAGE JIU-JITSU
Wygrana na punkty - 03:00
Hugo Van OS SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -6
Gotowy
Ashton Chu
Gracie Barra Carlton
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Beau Brady ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -11
Gotowy
Felix Liu
Wygrana na punkty - 03:00
Anshuman Singh Jhala Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
6 -13
Gotowy
Boston Lindsay
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Taylan Erdogdu Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:55
Boys Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
3-10
Gotowy
Christian Benson
SJJA Team
Wygrana na punkty - 03:00
Matheus Longobardi Vilar ORIGEM JIU-JITSU
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -12
Gotowy
Luca Mancuso
Gracie Barra Bondi
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:22
Aarav Malik SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -7
Gotowy
Zayn Chamma
Sydney Wrestling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:24
Zachariah Khan Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-13
Gotowy
Adam Abu Naim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Zack Higgins SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:39
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 24 kg
(Sunday)
1-8
Gotowy
Sky Flavius-Calderone
SJJA Team
Oliver Tan SJJA Team Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:54
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -9
Gotowy
Zane Moisey
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty - 03:00
Lachlan Inglis Gracie Barra Carlton
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
2-11
Gotowy
Eve Tancin
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty - 03:00
Ayah Alrefaei SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -13
Gotowy
Kaito Tamura
Gracie Barra St Peters Australia
Wygrana na punkty - 03:00
Ali Anmak Sydney Wrestling Academy
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-10
Gotowy
Jonah Lowe
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Nektarios Karavolas High Rollers Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:07
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -8
Gotowy
Riley Brooks
ROOTS BJJ
Wygrał/wygrała przez decyzję sędziów - 03:00
William Buckley Gracie Barra St Peters Australia
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
3-15
Gotowy
Kaylani Freeman
Gracie Barra Bondi
Charley Rose Geary Grappling Bros / GFTeam Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Above 42,3 kg
(Sunday)
6 -14
Gotowy
Logan Zonoobi
SJJA Team
William Tian Ultimate Jiu Jitsu Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:37
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-13
Gotowy
YUAN YI JIANG
SJJA Team
Lucas Kaio Magno Fortitude Jiu Jitsu Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-12
Gotowy
Joao Lucas Furtado
ROOTS BJJ
Pedro Sprinz Vicente LEGACY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -9
Gotowy
Stefan Brown
ROOTS BJJ
Oliver Funge Gracie Barra Bondi Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:19
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -14
Gotowy
Junhao Zhang
SJJA Team
Wygrana na punkty - 03:00
Koray Hunt XXX Fight Academy
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -9
Gotowy
Oliver Pearsall
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Wygrana na punkty - 03:00
Yousef Al-Mufti SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -10
Gotowy
Ashton Chu
Gracie Barra Carlton
Wygrana na punkty - 03:00
Jaxon Lee-Hang Pacheco Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -11
Gotowy
Max Tang
SJJA Team
Zane Moisey GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
3-11
Gotowy
Dylan Matsuura
Gracie Barra Sydney
Wygrane przez Poddanie (submission) - 02:33
Christian Benson SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
4-17
Gotowy
Nathan Tomassian
Gracie Barra Central Coast
Lukas Januszkiewicz GRACIE HUMAITA AUSTRALIA Wygrane przez Poddanie (submission) - 00:15
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -16
Gotowy
Luca Mancuso
Gracie Barra Bondi
Kaito Tamura Gracie Barra St Peters Australia Wygrana na punkty - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -10
Gotowy
Elliot Ferrier
SJJA Team
Wygrana na punkty - 03:00
Xavian Ranieri GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-15
Gotowy
Hunter De Jesus
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Zakariya Chamma Sydney Wrestling Academy Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 27 kg
(Sunday)
8 -11
Gotowy
Zayn Chamma
Sydney Wrestling Academy
Wygrane przez Poddanie (submission) - 01:04
Riley Brooks ROOTS BJJ