Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -20
Окончено
Khalid Chaouk
High Rollers
Won by points - 02:02
Jawad Mando Ultimate Jiu Jitsu
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-13
Окончено
Nektarios Karavolas
High Rollers
Won by points - 03:00
Pedro Sprinz Vicente LEGACY
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -21
Окончено
Jayden Pan
Gracie Barra Carlton
Zachary Moffat Grappling Bros / GFTeam Won by Decision - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -17
Окончено
Caleb Wright
Ultimate Jiu Jitsu
Cooper Tancin GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Submission - 01:35
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
3-17
Окончено
Charley Rose Geary
Grappling Bros / GFTeam
Won by points - 03:00
Ayana Maciel Assouad ROOTS BJJ
Boys Gi / Yellow Orange Green / Pee Wee III (9yrs) / Above 45,3 kg
(Sunday)
4-24
Окончено
Hugo Tonga
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Buddy Barnett ROOTS BJJ Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
5 -13
Окончено
Kayron Schiezaro
Gracie Barra Sydney
Won by points - 03:00
Oliver Pearsall GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -18
Окончено
Youssef Ibrahim
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by points - 04:00
Finley Reeve Gracie Barra Sydney
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee II (8yrs) / under 24 kg
(Sunday)
2-18
Окончено
Lucas Kaio Magno
Fortitude Jiu Jitsu
Zakariya Chamma Sydney Wrestling Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -20
Окончено
Dmitry Kovalenko
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 00:09
Douglas Simpson Gracie Barra Orange
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -23
Окончено
Ashaan Kalmar
Gracie Barra Bondi
Won by points - 04:00
Lawrence Rosenberg Will Machado - Comp Team
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
1-15
Окончено
Brooklyn Briones-Lagaac
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 00:21
Xena Jalal Gracie Barra Carlton
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
4-20
Окончено
Lukas Januszkiewicz
GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Won by Submission - 02:23
Yamato KU Gracie Miranda
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
3-18
Окончено
Nicolette Perelman
SJJA Team
Beau Hargreaves Pacheco Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-18
Окончено
Max McLoughlin
SJJA Team
SOUL Greentree Gracie Barra Shellharbour Won by points - 03:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
5 -15
Окончено
Jesse Jackson
Alliance BJJ Australia
Won by points - 03:00
Orlando Brown ROOTS BJJ
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 30,20 kg
(Sunday)
6 -22
Окончено
Dmitry Kovalenko
GARAGE JIU-JITSU
Won by Submission - 00:31
Zachary Moffat Grappling Bros / GFTeam
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
2-21
Окончено
Chloe Wall
Grappling Bros / GFTeam
Won by Submission - 02:34
Evelyn Chan Gracie Barra Pymble
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 48.3 kg
(Sunday)
6 -23
Окончено
Fouad Kahla
High Rollers
Won by Submission - 01:02
Blake Maly Grappling Bros / GFTeam
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-14
Окончено
Biraj Shakya
Gracie Barra Carlton
Won by Submission - 00:22
Phoenix Simon SJJA Team
Boys Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
8 -23
Окончено
Bram Robertson
Tane Corry GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY Won by Submission - 01:22
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 33,20 kg
(Sunday)
7 -22
Окончено
Aleksandar Mitkovski
SJJA Team
Won by points - 02:55
Oscar Lister GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
4-15
Окончено
Zack Higgins
SJJA Team
Won by Submission - 00:11
Biraj Shakya Gracie Barra Carlton
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 30,20 kg
(Sunday)
2-22
Окончено
Mia Ness
SJJA Team
Lily Mcauslan Gracie Barra Carlton Won by Submission - 00:50
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 39,3 kg
(Sunday)
8 -20
Окончено
Stanley Huang
Ultimate Jiu Jitsu
David Baxter Pacheco Jiu Jitsu Won by Submission - 00:48
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee I (7yrs) / Under 24 kg
(Sunday)
1-16
Окончено
Matilda Biet
SJJA Team
Brooklyn Briones-Lagaac Grappling Bros / GFTeam Won by Submission - 00:31
Girls Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / Under 27 kg
(Sunday)
4-22
Окончено
Anika Chudasama
SJJA Team
Yurika Santos SJJA Team Won by Submission - 00:38
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 27 kg
(Sunday)
5 -18
Окончено
Borys Butrym
Blacktown Alpha Jiu Jitsu Academy
Fernando Campos Berlinski Pacheco Jiu Jitsu Won by Submission - 00:25
Boys Gi / White - Grey / Junior I (10yrs) / under 36,2 kg
(Sunday)
8 -19
Окончено
Cooper Tancin
GRACIE BARRA NEWCASTLE CITY
Won by Submission - 01:19
Youssef Ibrahim GRACIE HUMAITA AUSTRALIA
Girls Gi / White - Grey / Junior II (11yrs) / Above 51,5 kg
(Sunday)
2-24
Окончено
Evie Messiter
Gracie Barra Bondi
Alexandra Sendeckaya Gracie Barra Hornsby Won by points - 04:00
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 27 kg
(Sunday)
1-20
Окончено
Cody Cristescu
Alliance BJJ Australia
SOUL Greentree Gracie Barra Shellharbour Won by Submission - 01:04
Boys Gi / White - Grey / Pee Wee III (9yrs) / under 45.3 kg
(Sunday)
3-19
Окончено
Xavier Azzopardi
Gracie Barra Wetherill Park
Won by Decision - 03:00
Nicolette Perelman SJJA Team