Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-10
已完成
Malia-Rose Mihaere
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 01:26
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -24kg
(Sunday)
2-11
已完成
Asher Verrall
SJJA Team
Joshua Millar CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / White / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Sunday)
3-11
已完成
Tyson Bell
Chess Club Jiu-Jitsu
Won by Submission - 01:42
Finn Stephens Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-8
已完成
London Lindsay
TA | BYRON BAY
Won by points - 03:00
Hunter Cronin GFTeam Sunshine Coast
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -27kg
(Sunday)
2-6
已完成
Romeo Wells
SJJA Team
Ezekiel Jadraque Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-10
已完成
Vihan De Silva
CAZA BJJ Australia
Won by points - 03:00
Cassius Osborne CAZA BJJ Australia
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-12
已完成
Michaela Svoboda
CAZA BJJ Australia
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Mighty Mite III (6yrs) / -27kg
(Sunday)
1-6
已完成
Malik Willetts
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Finley Salcole Galeb BJJ
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-12
已完成
Kalani Kraemer Hahn
SJJA Team
Rohan Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Yellow / Pee Wee III (9yrs) / -30.2kg
(Sunday)
3-13
已完成
Thierry Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Archie Robertson CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee I (7yrs) / -27kg
(Sunday)
2-3
已完成
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
William Geraghty Galeb BJJ
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Sunday)
已完成
Ivy Tebbutt
Nova Arte Brazilian Jiu Jitsu
Won by Walkover
Abbey Clifton CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / White / Mighty Mite III (6yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-10
已完成
Theo Taylor
SJJA Team
Noah Van Eck LEGACY Won by points - 02:00
Girls Gi / Grey / Pee Wee II (8yrs) / -30.2kg
(Sunday)
4-9
已完成
Eloise Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Ivy Tebbutt Nova Arte Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-14
已完成
Malia-Rose Mihaere
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by Submission - 02:43
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast
Boys Gi / Male / White / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
2-13
已完成
Archie Sellen
SJJA Team
Won by Submission - 00:17
River Calder CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
1-11
已完成
Maxi Mejia
Temple Jiu Jitsu
Levi Soliman TA | BYRON BAY Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-14
已完成
Santo Rossetti
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:12
Nate Tebbutt Nova Arte Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-12
已完成
Oliver Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-11
已完成
Logan Erben
CAZA BJJ Australia
London Lindsay TA | BYRON BAY Won by points - 03:00
Girls Gi / White / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Sunday)
3-15
已完成
Mia Lesa
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Harper Thomas De Been 100% Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-12
已完成
Ethan Fox
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
William Becke CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3kg
(Sunday)
4-13
已完成
Lucas Gallagher
UFC GYM ASHMORE
Tarik Aueb-Rocha Temple Jiu Jitsu Won by Submission - 00:42
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
2-15
已完成
Darius Clarke
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 04:00
Conan Damaschke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -36.2kg
(Sunday)
3-16
已完成
Eva Watson
Won by Submission - 02:00
Leila Azeri Temple Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Junior I (10yrs) / -30.2kg
(Sunday)
1-14
已完成
Tulley Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Won by Submission - 00:13
Casey Flanigan LEGACY
Girls Gi / White / Junior II (11yrs) / -39.3kg
(Sunday)
4-16
已完成
Leni Rumble
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:18
Skylar Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -33.2kg
(Sunday)
1-13
已完成
Michael Crehan
Temple Jiu Jitsu
Maxi Mejia Temple Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-17
已完成
Emersyn O’Reilly-Kent
De Been 100% Jiu Jitsu
Everly Pearson Galeb BJJ Won by Submission - 00:21
Boys Gi / Male / Grey / Junior II (11yrs) / -33.2kg
(Sunday)
3-18
已完成
Canning Smith
KaChi BJJ
Won by points - 04:00
Micah Firth Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Boys Gi / Male / Grey / Pee Wee III (9yrs) / -27kg
(Sunday)
4-14
已完成
London Lindsay
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 02:00
Rohan Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Girls Gi / Grey / Junior I (10yrs) / -39.3kg
(Sunday)
1-16
已完成
Stella Fitzpatrick
KaChi BJJ
Won by Submission - 03:43
Mackenzie Hangan KaChi BJJ