Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-36
已完成
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Hugo Stimson Temple Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -31.5kg
(Sunday)
4-33
已完成
Eloise Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-39
已完成
Peter Vonortas
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Archie Sellen SJJA Team Won by Submission - 01:10
Boys Gi / Male / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
2-34
已完成
Logan Corkery
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Callum Stewart Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu Won by Disqualification (disqualification) - 01:49
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-29
已完成
Alex Baker
LEGACY
Won by Submission - 03:44
Racey Campbell LCS GYM
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-40
已完成
Levi Soliman
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 02:25
Michael Crehan Temple Jiu Jitsu
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
4-29
已完成
Harley Bennett
LEGACY
Won by Submission - 03:19
Willow Joyce The Collective Grappling Company
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-41
已完成
Ezekiel Jadraque
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Archie Sellen SJJA Team
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-37
已完成
Beau Grange
Base Gracie Jiu-Jitsu
Jack Mylne Temple Jiu Jitsu Won by points - 01:39
Boys Gi / Male / Orange / Teen III (15yrs) / 73kg+
(Sunday)
1-31
已完成
Lachlyn Hancock
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Braithen Seabrook Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 01:40
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-38
已完成
Alorah Taituha
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jolene Ronnholm Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by points - 03:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -61.5 kg (Feather)
(Sunday)
1-32
已完成
Samson Barton
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:38
Miles Allan LEGACY
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -19.5kg
(Sunday)
1-34
已完成
Finley Douglas Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Bobby Wang Galeb BJJ Won by points - 02:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-42
已完成
Alan Maia Hall
CAZA BJJ Australia
Michael Crehan Temple Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -25.5kg
(Sunday)
2-39
已完成
Xabian Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Jack Mylne Temple Jiu Jitsu Won by points - 02:23
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -31.5kg
(Sunday)
4-34
已完成
Scarlett Bryant
GFTeam Sunshine Coast
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Orange / Teen III (15yrs) / 73kg+
(Sunday)
1-33
已完成
Marley Gleaves
Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu
Won by Submission - 00:38
Lachlyn Hancock Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
2-40
已完成
Abbey Clifton
CAZA BJJ Australia
Ivy Tebbutt Nova Arte Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 03:00
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-43
已完成
Conan Damaschke
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Casey Flanigan LEGACY Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -19.5kg
(Sunday)
1-35
已完成
Bodhi Fletcher
LEGACY
Won by Disqualification (disqualification)
Jeppy Jagoe CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-38
已完成
Malik Willetts
Temple Jiu Jitsu
Won by points - 02:00
Finley Salcole Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -46.5kg
(Sunday)
4-35
已完成
Theodore Francia
SJJA Team
Won by points - 03:00
Charlie Capon The Collective Grappling Company
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-41
已完成
Oliver Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia
Boys Gi / Male / Orange / Teen III (15yrs) / 73kg+
(Sunday)
1-36
已完成
Braithen Seabrook
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Marley Gleaves Gold Coast Brazilian Jiu-Jitsu Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-44
已完成
Levi Soliman
TA | BYRON BAY
Won by Submission - 00:55
Michael Crehan Temple Jiu Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-31
已完成
Cooper Wilkinson
CAZA BJJ Australia
Max Madden Galeb BJJ Won by Submission - 03:07
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-45
已完成
Kobi Rooth
LEGACY
Jack Bryant GFTeam Sunshine Coast Won by Submission - 01:36
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -37.5kg
(Sunday)
2-42
已完成
Beau Pocock
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Submission - 02:41
Lucas Gallagher UFC GYM ASHMORE
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -19.5kg
(Sunday)
1-37
已完成
Bobby Wang
Galeb BJJ
Joel Millar CAZA BJJ Australia Won by Submission - 00:26
Kids No-Gi / Female / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
3-46
已完成
Skylar Bell
Chess Club Jiu-Jitsu
Leni Rumble De Been 100% Jiu Jitsu Won by Submission - 03:36
Kids No-Gi / Female / Pee Wee II (8yrs) / -31.5kg
(Sunday)
4-37
已完成
Eloise Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 03:00
Zoe Mariani GFTeam Sunshine Coast
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-43
已完成
Cassius Osborne
CAZA BJJ Australia
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00