Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
1-21
已完成
Alexis Rönnholm
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by Submission - 02:06
William Maclean LEGACY
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-26
已完成
Kye Muschalla
Gracie Barra Noosa
Nate Quarrell Temple Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-24
已完成
River Nixon
Gracie Barra Noosa
Jake Klupfel Temple Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / Orange / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-30
已完成
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Rickson Bonora LEGACY Won by Submission - 01:41
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-25
已完成
Alex Baker
LEGACY
Won by Submission - 00:56
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Yellow / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-25
已完成
Airo Arkhipov
CAZA BJJ Australia
Jack Collins SJJA Team Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / White / Junior II (11yrs) / -36.2kg
(Sunday)
1-22
已完成
Elliott Cooper
De Been 100% Jiu Jitsu
Ari Valentine SJJA Team Won by points - 04:00
Girls Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -56.5kg
(Sunday)
3-31
已完成
Maiyara Aueb-Rocha
Temple Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:57
Gabriella Wells SJJA Team
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
4-25
已完成
Lucia Sykes
CAZA BJJ Australia
Harley Bennett LEGACY Won by points - 04:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-32
已完成
Vincent Clarke
The Collective Grappling Company
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by Submission - 03:50
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -45.3kg
(Sunday)
2-27
已完成
Annie French
KaChi BJJ
Makayla Wells SJJA Team Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-26
已完成
Spencer Trigar
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 03:53
River Nixon Gracie Barra Noosa
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
1-23
已完成
Harrison Becke
CAZA BJJ Australia
Won by points - 04:00
Alexis Rönnholm Atos Jiu-Jitsu Townsville
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-28
已完成
Maynard Denby
Cia Paulista Australia
Won by Submission - 01:20
Kye Muschalla Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-33
已完成
Leo Pieterse
LEGACY
Luca Sandberg GFTeam Sunshine Coast Won by points - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
2-31
已完成
Logan Corkery
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 04:00
Callum Stewart Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
4-27
已完成
Willow Joyce
The Collective Grappling Company
Won by Submission - 00:26
Lucia Sykes CAZA BJJ Australia
Girls Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-26
已完成
Memarie Mataki
Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Mia Ravecca Gracie Barra Noosa
Girls Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Sunday)
4-30
已完成
Gabby Desch
LEGACY
Amelia Smith Galeb BJJ Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-36
已完成
Ezekiel Jadraque
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Maxi Mejia Temple Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-29
已完成
Nate Quarrell
Temple Jiu Jitsu
Maynard Denby Cia Paulista Australia Won by Submission - 01:49
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-34
已完成
Boston-Ricks Barnard
Galeb BJJ
Won by Submission - 02:33
Vincent Clarke The Collective Grappling Company
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-27
已完成
Racey Campbell
LCS GYM
Won by Submission - 02:14
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / Above 86.5+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-33
已完成
Akira Te Waiora
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Matei Chelariu Insight Jiu Jitsu Academy Won by points - 01:57
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-35
已完成
Hunter Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Won by points - 03:00
Leo Pieterse LEGACY
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-28
已完成
Jake Klupfel
Temple Jiu Jitsu
Spencer Trigar CAZA BJJ Australia Won by Submission - 02:07
Boys Gi / Male / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
2-32
已完成
Tom Lewis
Temple Jiu Jitsu
Callum Stewart Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -42.3kg
(Sunday)
1-30
已完成
Jesse Metherall
Galeb BJJ
Hunter Calder CAZA BJJ Australia Won by points - 04:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-37
已完成
William Smith
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boston-Ricks Barnard Galeb BJJ Won by Submission - 02:57
Juvenile Girls No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -54.5 kg (Light)
(Sunday)
2-35
已完成
Ava Greason
CAZA BJJ Australia
Anabelle Damevski LEGACY Won by Submission - 01:38
Girls Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-28
已完成
Isla Swierkowski
LEGACY
Memarie Mataki Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-38
已完成
Luca Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Hunter Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Won by points - 03:00