Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
1-21
Završeno
Alexis Rönnholm
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Pobedio Završnicom - 02:06
William Maclean LEGACY
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-26
Završeno
Kye Muschalla
Gracie Barra Noosa
Nate Quarrell Temple Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-24
Završeno
River Nixon
Gracie Barra Noosa
Jake Klupfel Temple Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Male / Orange / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
3-30
Završeno
Nadan Putinja
CAZA BJJ Australia
Rickson Bonora LEGACY Pobedio Završnicom - 01:41
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-25
Završeno
Alex Baker
LEGACY
Pobedio Završnicom - 00:56
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Yellow / Junior III (12yrs) / -36.2kg
(Sunday)
2-25
Završeno
Airo Arkhipov
CAZA BJJ Australia
Jack Collins SJJA Team Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Male / White / Junior II (11yrs) / -36.2kg
(Sunday)
1-22
Završeno
Elliott Cooper
De Been 100% Jiu Jitsu
Ari Valentine SJJA Team Pobeda po poenima - 04:00
Girls Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -56.5kg
(Sunday)
3-31
Završeno
Maiyara Aueb-Rocha
Temple Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:57
Gabriella Wells SJJA Team
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
4-25
Završeno
Lucia Sykes
CAZA BJJ Australia
Harley Bennett LEGACY Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-32
Završeno
Vincent Clarke
The Collective Grappling Company
William Smith Fight Club Jiu Jitsu Australia Pobedio Završnicom - 03:50
Girls Gi / Grey / Teen II (14yrs) / -45.3kg
(Sunday)
2-27
Završeno
Annie French
KaChi BJJ
Makayla Wells SJJA Team Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-26
Završeno
Spencer Trigar
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 03:53
River Nixon Gracie Barra Noosa
Boys Gi / Male / Grey / Junior III (12yrs) / -48.3kg
(Sunday)
1-23
Završeno
Harrison Becke
CAZA BJJ Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Alexis Rönnholm Atos Jiu-Jitsu Townsville
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-28
Završeno
Maynard Denby
Cia Paulista Australia
Pobedio Završnicom - 01:20
Kye Muschalla Gracie Barra Noosa
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-33
Završeno
Leo Pieterse
LEGACY
Luca Sandberg GFTeam Sunshine Coast Pobeda po poenima - 03:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
2-31
Završeno
Logan Corkery
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Callum Stewart Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Girls Gi / Orange / Teen II (14yrs) / -56.5kg
(Sunday)
4-27
Završeno
Willow Joyce
The Collective Grappling Company
Pobedio Završnicom - 00:26
Lucia Sykes CAZA BJJ Australia
Girls Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-26
Završeno
Memarie Mataki
Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Mia Ravecca Gracie Barra Noosa
Girls Gi / Grey / Teen III (15yrs) / -60.5kg
(Sunday)
4-30
Završeno
Gabby Desch
LEGACY
Amelia Smith Galeb BJJ Pobeda po poenima - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -28.5kg
(Sunday)
3-36
Završeno
Ezekiel Jadraque
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Maxi Mejia Temple Jiu Jitsu
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -48.3kg
(Sunday)
2-29
Završeno
Nate Quarrell
Temple Jiu Jitsu
Maynard Denby Cia Paulista Australia Pobedio Završnicom - 01:49
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-34
Završeno
Boston-Ricks Barnard
Galeb BJJ
Pobedio Završnicom - 02:33
Vincent Clarke The Collective Grappling Company
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-27
Završeno
Racey Campbell
LCS GYM
Pobedio Završnicom - 02:14
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / Above 86.5+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
2-33
Završeno
Akira Te Waiora
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Matei Chelariu Insight Jiu Jitsu Academy Pobeda po poenima - 01:57
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-35
Završeno
Hunter Teixeira
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Leo Pieterse LEGACY
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -65kg
(Sunday)
4-28
Završeno
Jake Klupfel
Temple Jiu Jitsu
Spencer Trigar CAZA BJJ Australia Pobedio Završnicom - 02:07
Boys Gi / Male / Grey / Teen III (15yrs) / Above 73kg+
(Sunday)
2-32
Završeno
Tom Lewis
Temple Jiu Jitsu
Callum Stewart Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Boys Gi / Male / Grey / Teen II (14yrs) / -42.3kg
(Sunday)
1-30
Završeno
Jesse Metherall
Galeb BJJ
Hunter Calder CAZA BJJ Australia Pobeda po poenima - 04:00
Juvenile Boys No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -81.5 kg (Heavy)
(Sunday)
3-37
Završeno
William Smith
Fight Club Jiu Jitsu Australia
Boston-Ricks Barnard Galeb BJJ Pobedio Završnicom - 02:57
Juvenile Girls No-Gi / Blue / Juvenile 2 / -54.5 kg (Light)
(Sunday)
2-35
Završeno
Ava Greason
CAZA BJJ Australia
Anabelle Damevski LEGACY Pobedio Završnicom - 01:38
Girls Gi / Yellow / Teen I (13yrs) / -52.5kg
(Sunday)
1-28
Završeno
Isla Swierkowski
LEGACY
Memarie Mataki Studio 55 Brazilian Jiu Jitsu Pobeda po poenima - 04:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee II (8yrs) / -22.5kg
(Sunday)
3-38
Završeno
Luca Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Hunter Teixeira Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia Pobeda po poenima - 03:00