Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-78
Završeno
Eamonn Cox
Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
James Davies Renegade Grappling Pobeda po poenima - 06:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-91
Završeno
Kyle Doyle
CAZA BJJ Australia
Pobeda po poenima - 06:00
Stephen Griffiths De Been 100% Jiu Jitsu
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-86
Završeno
Flavio Trapani
The Academy of Grounding
Pobeda po poenima - 06:00
Lucas Haines LEGACY
Male Absolute Gi / Black / Master 3 / Open Weight
(Sunday)
1-80
Završeno
Dave Kapa
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobedio Odlukom - 01:12
Elson Pinho LEGACY
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-79
Završeno
Georgie Lys-Clark
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Pobeda po poenima - 05:00
Hannah Dalby LEGACY
Male No-Gi / White / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-89
Završeno
Christian Swanepoel
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 05:00
Nick Copete Fight Club Jiu Jitsu Australia
Male Gi / Purple / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-83
Završeno
Kelton Tabor
Arte Suave Brazilian Jiu Jitsu
Alex Brandao Atos Jiu-Jitsu Townsville Pobedio Završnicom - 04:32
Male No-Gi / Blue / Master 3 (41+) / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
2-88
Završeno
Curtis Olliver
BEAST TRAINING CENTRE
Jackson Crews GFTeam Sunshine Coast Pobedio Završnicom - 03:21
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-87
Završeno
Henry Fraser
SJJA Team
Pobedio Odlukom - 06:00
Casey Swan Galeb BJJ
Male Absolute Gi / Brown / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-80
Završeno
Emmanuel Fallah
Galeb BJJ
Pobedio Završnicom - 00:42
Nick Duncan SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Male Gi / Blue / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-84
Završeno
Jack Metherall
Galeb BJJ
Seth Husson Temple Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 00:34
Male No-Gi / Blue / Adult / -91.5 kg (Heavy)
(Sunday)
2-89
Završeno
Harry Brock
Temple Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:03
Jordan Hutchinson De Been 100% Jiu Jitsu
Female No-Gi / White / Adult / -61.5 kg (Light)
(Sunday)
1-86
Završeno
Sarah Riley
Renegade Grappling
Sophie Sayer Renegade Grappling Pobeda po poenima - 05:00
Male Absolute Gi / Brown / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
4-82
Završeno
Gary Wilkinson
The Collective Grappling Company
Robert Pascoe SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL Pobedio Završnicom - 05:03
Male Absolute Gi / Blue / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-90
Završeno
Ethan Phillips
Renegade Grappling
Pobedio Završnicom - 01:30
Flavio Trapani The Academy of Grounding
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-85
Završeno
Matthew Kinnane
The Collective Grappling Company
Pobedio Završnicom - 00:53
Evan Mattock Grey Wolf Brazilian Jiu Jitsu
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
1-76
Završeno
Daniel Castles
The Collective Grappling Company
ALAN BRANDAO Atos Jiu-Jitsu Townsville Pobedio Odlukom - 06:00
Male No-Gi / White / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
4-83
Završeno
Jim Reed
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Joe Swart De Been 100% Jiu Jitsu
Male No-Gi / White / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
3-92
Završeno
Mathew Willetts
TA | BYRON BAY
Pobedio Završnicom - 01:15
Christian Swanepoel Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Male No-Gi / Purple / Master 4 (46+) / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
1-89
Završeno
Andrew Koehler
Temple Jiu Jitsu
Darren Guest Gracie Barra Noosa Pobeda po poenima - 05:00
Male No-Gi / Blue / Adult / -85.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
3-93
Završeno
Kyle Doyle
CAZA BJJ Australia
Pobeda po poenima - 06:00
Isaac Hutchings Temple Jiu Jitsu
Male No-Gi / Black / Master 1 (30+) / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
1-87
Završeno
Alfred Campbell
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Panuwat Krummel De Been 100% Jiu Jitsu
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
Završeno
Jane Li
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Pobeda bez borbe
Hannah Dalby LEGACY
Male No-Gi / Purple / Adult / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
2-91
Završeno
Noe Gouguenheim
Flow Martial Arts Kingscliff
Pobedio Završnicom - 04:01
Alex Brandao Atos Jiu-Jitsu Townsville
Female Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
4-84
Završeno
Georgie Lys-Clark
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Pobeda po poenima - 05:00
Jane Li Atos Jiu-Jitsu Townsville
Male No-Gi / Blue / Adult / Above 97.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
3-96
Završeno
Tim Moore
Renegade Grappling
Pobedio Završnicom - 04:33
Mathias Martin Cia Paulista Australia
Male No-Gi / Brown / Master 1 (30+) / -73.5 kg (Light)
(Sunday)
1-90
Završeno
Kaue Macruz
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Justin Wood Renegade Grappling Pobedio Završnicom - 00:50
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / -79.5 kg (Middle)
(Sunday)
1-88
Završeno
Frank Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Pobedio Završnicom - 01:31
Gavin Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Male No-Gi / Blue / Adult / -97.5 kg (Super Heavy)
(Sunday)
2-93
Završeno
Angelo Bagnato
Chess Club Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 06:00
Hone Collier Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Male Absolute Gi / Purple / Master 1 / Open Weight
(Sunday)
3-94
Završeno
Matthew Kinnane
The Collective Grappling Company
Pobeda po poenima - 06:00
Henry Fraser SJJA Team
Male No-Gi / White / Adult / -67.5 kg (Feather)
(Sunday)
4-86
Završeno
Luke O'Hare
TA | BYRON BAY
Jethro Rampton BEAST TRAINING CENTRE Pobeda po poenima - 05:00
Male No-Gi / White / Master 3 (41+) / Above 97.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
1-91
Završeno
Carlo Francia
Chess Club Jiu-Jitsu
Pobeda po poenima - 05:00
Luke Mulheran The Collective Grappling Company