Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-40
Završeno
Theo Taylor
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 00:25
Finley Salcole Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -19.5kg
(Sunday)
1-39
Završeno
Joel Millar
CAZA BJJ Australia
Bodhi Fletcher LEGACY Pobeda po poenima - 02:00
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-47
Završeno
Casey Flanigan
LEGACY
Jack Bryant GFTeam Sunshine Coast Pobedio Završnicom - 02:01
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-36
Završeno
Hugo Searle
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Cooper Wilkinson CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-44
Završeno
Tulley Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Santo Rossetti CAZA BJJ Australia Pobedio Završnicom - 00:20
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-46
Završeno
Darius Clarke
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobeda po poenima - 01:13
Alexander Robinson Galeb BJJ
Kids No-Gi / Female / Mighty Mite III (6yrs) / -22.5kg
(Sunday)
1-42
Završeno
Lilah Sellen
SJJA Team
Pobedio Završnicom - 00:12
Athena Damaschke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Female / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
3-48
Završeno
Matilda Faid
Renegade Grappling
Pobedio Završnicom - 02:14
Skylar Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-41
Završeno
Malik Willetts
Temple Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 01:21
Theo Taylor SJJA Team
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-47
Završeno
Elliott Cooper
De Been 100% Jiu Jitsu
Micah Firth Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Pobedio Završnicom - 03:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-38
Završeno
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 00:33
Tyson Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -28.5kg
(Sunday)
1-43
Završeno
Noah Van Eck
LEGACY
Pobedio Završnicom - 00:20
Cruize Tipene Tawhiti-Watson LEGACY
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-39
Završeno
Thierry Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Pobeda po poenima - 03:00
Rohan Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-50
Završeno
Lachlan Desch
LEGACY
Sam Chippindall Gracie Barra Noosa Pobedio Završnicom - 00:57
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-45
Završeno
Oliver Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Pobeda po poenima - 02:56
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-44
Završeno
Eli Mylne
Temple Jiu Jitsu
Logan Erben CAZA BJJ Australia Pobeda po poenima - 03:00
Kids No-Gi / Female / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
3-51
Završeno
Leni Rumble
De Been 100% Jiu Jitsu
Pobeda po poenima - 04:00
Matilda Faid Renegade Grappling
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-40
Završeno
Max Madden
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 05:00
Hugo Searle Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-48
Završeno
Santo Rossetti
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 01:08
Darius Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-45
Završeno
Hunter Cronin
GFTeam Sunshine Coast
Pobeda po poenima - 03:00
Joshua Millar CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-49
Završeno
Canning Smith
KaChi BJJ
Pobeda po poenima - 01:33
Charlie Hollis The Collective Grappling Company
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-52
Završeno
Samudra समुद्र
The Academy of Grounding
Lachlan Desch LEGACY Pobedio Dikvalifikacijom (diskvalifikacija) - 00:49
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -37.5kg
(Sunday)
2-50
Završeno
Airo Arkhipov
CAZA BJJ Australia
Jack Collins SJJA Team Pobedio Završnicom - 04:00
Kids No-Gi / Female / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
1-47
Završeno
Harper Thomas
De Been 100% Jiu Jitsu
Mia Lesa Fight Club Jiu Jitsu Australia Pobeda po poenima - 04:00
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-53
Završeno
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 00:25
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-41
Završeno
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 00:14
Julian Rönnholm Atos Jiu-Jitsu Townsville
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-54
Završeno
Sam Chippindall
Gracie Barra Noosa
Pobedio Završnicom - 02:09
Lachlan Desch LEGACY
Kids No-Gi / Female / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
4-42
Završeno
Malia-Rose Mihaere
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Mila Leong Atos Jiu-Jitsu Townsville Pobedio Završnicom - 01:03
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-51
Završeno
Micah Firth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Canning Smith KaChi BJJ Pobeda po poenima - 02:12
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-43
Završeno
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Thierry Adam Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Pobedio Završnicom - 00:16
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-55
Završeno
Jacob Damevski
LEGACY
Pobedio Završnicom - 00:27
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-44
Završeno
Ethan Fox
Temple Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 02:07
William Becke CAZA BJJ Australia