Vremena su dynamic i menjaju se u realnom vremenu. Osveži svoj brauzer za najnovije informacije.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-62
Završeno
Elliott Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Pobeda po poenima - 02:06
Lucas Haines LEGACY
Kids No-Gi / Male / Teen III (15yrs) / -62.5kg
(Sunday)
4-60
Završeno
Spencer Trigar
CAZA BJJ Australia
Pobeda po poenima - 04:00
Noah Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / Blue / Adult / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
1-68
Završeno
Beau Donnelly
Gracie Elite Australia
Pobedio Završnicom - 01:07
John Anderson CAZA BJJ Australia
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-68
Završeno
Riley Batchelor
TA | BYRON BAY
Rustam Mukhitdinov Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy Pobedio Završnicom - 03:54
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
1-70
Završeno
Lineu Oliveira
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Elson Pinho LEGACY Pobedio Odlukom - 05:00
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-72
Završeno
Anthony Costa
Pobeda po poenima - 05:00
Matt Budd Temple Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-63
Završeno
Jye Mckean
Brazilian Top Team Australia
Pobedio Završnicom - 02:22
Pedro Antonio LEGACY
Female Gi / White / Master 1 (30+) / -69 kg (Middle)
(Sunday)
2-70
Završeno
Andressa Gleeson
Alliance BJJ Australia
Pobeda po poenima - 05:00
Jane Li Atos Jiu-Jitsu Townsville
Male Gi / Purple / Adult / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
4-66
Završeno
Evan Mattock
Grey Wolf Brazilian Jiu Jitsu
Pobedio Završnicom - 05:46
Richard Unwin Gracie Barra Surfers Paradise
Male Gi / Black / Master 3 (41+) / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
1-69
Završeno
Dave Kapa
SOUTHSIDE BRAZILIAN JIU-JITSU OFFICIAL
Pobedio Odlukom - 05:00
Dean Liebenberg GFTeam Sunshine Coast
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
3-75
Završeno
Will Brook
TA | BYRON BAY
Pobedio Odlukom - 06:00
Aaron Hemat-Siraky LEGACY
Male Gi / Blue / Master 4 (46+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
Završeno
Joshua Williams
Temple Jiu Jitsu
Pobeda bez borbe
Jon Barton CAZA BJJ Australia
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-71
Završeno
Michael Wray
GFTeam Sunshine Coast
Pobedio Završnicom - 03:47
Riley Batchelor TA | BYRON BAY
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-64
Završeno
Elliott Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Pobedio Završnicom - 00:58
Isaac Hutchings Temple Jiu Jitsu
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-65
Završeno
Jye Mckean
Brazilian Top Team Australia
Ethan Phillips Renegade Grappling Pobedio Završnicom - 01:03
Female Gi / White / Adult / -79.3 kg (Heavy)
(Sunday)
2-72
Završeno
Georgie Lys-Clark
BJJ Hervey Bay/ Maromba
Pobeda po poenima - 05:00
Naia Morais Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Male Gi / White / Master 3 (41+) / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
1-67
Završeno
Luke Mulheran
The Collective Grappling Company
Pobedio Završnicom - 05:00
Vic Paniora
Female Gi / White / Master 1 (30+) / Above 79.3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
4-67
Završeno
Maryanne Kibble
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 04:25
Hannah Dalby LEGACY
Male Gi / White / Adult / -70 kg (Feather)
(Sunday)
3-74
Završeno
Ethan Jones
LEGACY
Anthony Costa Pobedio Završnicom - 01:38
Male Gi / White / Adult / -76 kg (Light)
(Sunday)
4-68
Završeno
Joshua Lawrance
SJJA Team
Taylor Pask Temple Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 05:00
Male Gi / White / Master 3 (41+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-73
Završeno
Gavin Bell
Chess Club Jiu-Jitsu
Stuart Mackenzie GFTeam Sunshine Coast Pobedio Završnicom - 02:20
Male Gi / Brown / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
3-76
Završeno
Kaue Macruz
Virtue Brazilian Jiu-Jitsu Australia
Pobeda po poenima - 06:00
Caio Leopoldo LEGACY
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
1-72
Završeno
ALAN BRANDAO
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Pobedio Završnicom - 04:45
Daniel Castles The Collective Grappling Company
Male Gi / Purple / Master 1 (30+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-69
Završeno
Rustam Mukhitdinov
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Pobedio Završnicom - 01:58
Michael Wray GFTeam Sunshine Coast
Male Gi / Blue / Adult / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
4-69
Završeno
Elliott Rodrigues
CAZA BJJ Australia
Ethan Phillips Renegade Grappling Pobedio Završnicom - 04:43
Male Gi / White / Master 2 (36+) / -76 kg (Light)
(Sunday)
2-74
Završeno
Kaleb Ufton
Temple Jiu Jitsu
Daniel Da Silva SJJA Team Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Blue / Adult / Above 100.5 kg+ (Ultra Heavy)
(Sunday)
1-71
Završeno
Mathias Martin
Cia Paulista Australia
Beau Donnelly Gracie Elite Australia Pobedio Završnicom - 02:56
Male Gi / Purple / Master 2 (36+) / -82.3 kg (Middle)
(Sunday)
3-77
Završeno
Murilo Thiago Da Silva
Temple Jiu Jitsu
Will Brook TA | BYRON BAY Pobeda po poenima - 06:00
Female Gi / White / Master 1 (30+) / Above 79.3 kg+ (Super Heavy)
(Sunday)
4-70
Završeno
Charlene McKenzie
Temple Jiu Jitsu
Hannah Dalby LEGACY Pobeda po poenima - 05:00
Male Gi / Black / Master 1 (30+) / -94.3 kg (Heavy)
(Sunday)
1-73
Završeno
Alfred Campbell
Galeb BJJ
Pobeda po poenima - 06:00
Panuwat Krummel De Been 100% Jiu Jitsu
Male Gi / Brown / Master 3 (41+) / -88.3 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
2-75
Završeno
Robert Kennedy
Mick Behan Temple Jiu Jitsu Pobedio Završnicom - 02:37
Male Absolute Gi / White / Adult / Open Weight
(Sunday)
2-76
Završeno
Anthony Costa
Beau Jagoe CAZA BJJ Australia Pobedio Završnicom - 04:11