Times are dynamic and change in real time. Refresh your browser for the latest information.
Quick filters
{{ user.name }}
{{ club.name}}
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-40
已完成
Theo Taylor
SJJA Team
Won by Submission - 00:25
Finley Salcole Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -19.5kg
(Sunday)
1-39
已完成
Joel Millar
CAZA BJJ Australia
Bodhi Fletcher LEGACY Won by points - 02:00
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -31.5kg
(Sunday)
3-47
已完成
Casey Flanigan
LEGACY
Jack Bryant GFTeam Sunshine Coast Won by Submission - 02:01
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-36
已完成
Hugo Searle
Galeb BJJ
Won by points - 05:00
Cooper Wilkinson CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-44
已完成
Tulley Sandberg
GFTeam Sunshine Coast
Santo Rossetti CAZA BJJ Australia Won by Submission - 00:20
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-46
已完成
Darius Clarke
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Won by points - 01:13
Alexander Robinson Galeb BJJ
Kids No-Gi / Female / Mighty Mite III (6yrs) / -22.5kg
(Sunday)
1-42
已完成
Lilah Sellen
SJJA Team
Won by Submission - 00:12
Athena Damaschke Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Kids No-Gi / Female / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
3-48
已完成
Matilda Faid
Renegade Grappling
Won by Submission - 02:14
Skylar Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-41
已完成
Malik Willetts
Temple Jiu Jitsu
Won by Submission - 01:21
Theo Taylor SJJA Team
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-47
已完成
Elliott Cooper
De Been 100% Jiu Jitsu
Micah Firth Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 03:00
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-38
已完成
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:33
Tyson Bell Chess Club Jiu-Jitsu
Kids No-Gi / Male / Mighty Mite III (6yrs) / -28.5kg
(Sunday)
1-43
已完成
Noah Van Eck
LEGACY
Won by Submission - 00:20
Cruize Tipene Tawhiti-Watson LEGACY
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-39
已完成
Thierry Adam
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Won by points - 03:00
Rohan Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-50
已完成
Lachlan Desch
LEGACY
Sam Chippindall Gracie Barra Noosa Won by Submission - 00:57
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-45
已完成
Oliver Wallace
Atos Jiu-Jitsu Townsville
Won by points - 02:56
Vihan De Silva CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-44
已完成
Eli Mylne
Temple Jiu Jitsu
Logan Erben CAZA BJJ Australia Won by points - 03:00
Kids No-Gi / Female / Junior II (11yrs) / -40.5kg
(Sunday)
3-51
已完成
Leni Rumble
De Been 100% Jiu Jitsu
Won by points - 04:00
Matilda Faid Renegade Grappling
Juvenile Boys No-Gi / White / Juvenile 2 / -76.5 kg (Medium Heavy)
(Sunday)
4-40
已完成
Max Madden
Galeb BJJ
Won by points - 05:00
Hugo Searle Galeb BJJ
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -34.5kg
(Sunday)
2-48
已完成
Santo Rossetti
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 01:08
Darius Clarke Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -25.5kg
(Sunday)
1-45
已完成
Hunter Cronin
GFTeam Sunshine Coast
Won by points - 03:00
Joshua Millar CAZA BJJ Australia
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-49
已完成
Canning Smith
KaChi BJJ
Won by points - 01:33
Charlie Hollis The Collective Grappling Company
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-52
已完成
Samudra समुद्र
The Academy of Grounding
Lachlan Desch LEGACY Won by Disqualification (disqualification) - 00:49
Kids No-Gi / Male / Junior III (12yrs) / -37.5kg
(Sunday)
2-50
已完成
Airo Arkhipov
CAZA BJJ Australia
Jack Collins SJJA Team Won by Submission - 04:00
Kids No-Gi / Female / Junior I (10yrs) / -37.5kg
(Sunday)
1-47
已完成
Harper Thomas
De Been 100% Jiu Jitsu
Mia Lesa Fight Club Jiu Jitsu Australia Won by points - 04:00
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-53
已完成
Daniel Svoboda
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:25
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-41
已完成
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Won by Submission - 00:14
Julian Rönnholm Atos Jiu-Jitsu Townsville
Kids No-Gi / Male / Teen I (13yrs) / -66.5kg
(Sunday)
3-54
已完成
Sam Chippindall
Gracie Barra Noosa
Won by Submission - 02:09
Lachlan Desch LEGACY
Kids No-Gi / Female / Pee Wee III (9yrs) / -34.5kg
(Sunday)
4-42
已完成
Malia-Rose Mihaere
Lemos Brazilian Jiu-Jitsu Academy
Mila Leong Atos Jiu-Jitsu Townsville Won by Submission - 01:03
Kids No-Gi / Male / Junior II (11yrs) / -31.5kg
(Sunday)
2-51
已完成
Micah Firth
Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia
Canning Smith KaChi BJJ Won by points - 02:12
Kids No-Gi / Male / Pee Wee III (9yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-43
已完成
Archie Robertson
CAZA BJJ Australia
Thierry Adam Infinity Brazilian Jiu JItsu Australia Won by Submission - 00:16
Kids No-Gi / Male / Teen II (14yrs) / -54.5kg
(Sunday)
3-55
已完成
Jacob Damevski
LEGACY
Won by Submission - 00:27
Felix Woolmer Golden Fox Brazilian Jiu Jitsu
Kids No-Gi / Male / Junior I (10yrs) / -28.5kg
(Sunday)
4-44
已完成
Ethan Fox
Temple Jiu Jitsu
Won by Submission - 02:07
William Becke CAZA BJJ Australia